reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie, w sobotę najprawdopodobniej będzie punkcja. Tak martwiłam się, że nie będzie pęcherzyków, teraz kolejne zmartwienie czy komórki będą ok, czy się zapłodnią, czy zarodek się przyjmie itd...
Dziś jeszcze jedna dawka Menopuru (250jednostek) i Cetrotide, jutro wizyta i badania krwi.
Wy też po tym leku Menopur miałyście takie siniaki? Od razu mi wyskoczył po zastrzyku taki mega ciemny.

A powiedzcie mi czy jakość nasienia przy mrożeniu się zmienia? Bo zamroziliśmy męża żołnierzyki jakby punkcja była w dni pracujące, a jak będzie w sobotę to może lepiej żeby świeże było - macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Odnośnie wagi i stymulacji to u mnie bez zmian w kilogramach, mam tylko wrażenie, że brzuch mam okrąglejszy, jakbym się najadła albo miała pełny pęcherz. Tylko ja nie mam skłonności do tycia może dlatego.

I tak dla przyszłych MAM które stymulują się bez refundacji to do tej pory na leki wydałam ok 3500 (Elonva 2200, Cetrotide 4 *130, Menopur ok 800zł)
Te ceny są kurde kosmiczne, korporacje farmaceutyczne zarabiają na naszym nieszczesciu

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie, w sobotę najprawdopodobniej będzie punkcja. Tak martwiłam się, że nie będzie pęcherzyków, teraz kolejne zmartwienie czy komórki będą ok, czy się zapłodnią, czy zarodek się przyjmie itd...
Dziś jeszcze jedna dawka Menopuru (250jednostek) i Cetrotide, jutro wizyta i badania krwi.
Wy też po tym leku Menopur miałyście takie siniaki? Od razu mi wyskoczył po zastrzyku taki mega ciemny.

A powiedzcie mi czy jakość nasienia przy mrożeniu się zmienia? Bo zamroziliśmy męża żołnierzyki jakby punkcja była w dni pracujące, a jak będzie w sobotę to może lepiej żeby świeże było - macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Odnośnie wagi i stymulacji to u mnie bez zmian w kilogramach, mam tylko wrażenie, że brzuch mam okrąglejszy, jakbym się najadła albo miała pełny pęcherz. Tylko ja nie mam skłonności do tycia może dlatego.

I tak dla przyszłych MAM które stymulują się bez refundacji to do tej pory na leki wydałam ok 3500 (Elonva 2200, Cetrotide 4 *130, Menopur ok 800zł)
Ja też bylam na wizycie u mnie punkcja prawdopodobnie w piątek dziś sie okaże czy na 100% ja też mam siniaki po menopurze od 2dni tak się zaczęło robić jeszcze może dziś menopur. Dokladnie tym samym sie martwie czy te moje dwa pęcherzyki są wartoscitowe i tak bedzie na każdym nowym etapie :(. Moj koszt podobmy za leki ok 3700 i tez bez refundacji.
 
dziewczyny a czy to prawda ze przy becie powyzej 10000 widac juz serduszko?ktoras tak miala?dzis 22dpt i beta 13997 a jutro usg myslicie ze juz bedzie co ogladac?
 
reklama
Do góry