reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wydaje mi sie, ze kiedys czytalam, ze do 5-6tyg ciazy zarodek jest "chroniony" i ze zewnetrzne czynniki jak np alkohol czy leki mu nie zaszkodza. Jesli obumiera to dlatego, ze nest wadliwy. Potem juz mozna zaszkodzic, wiec poki co spokojnie. Nie martw sie na zapas.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje.. mam nadzieje ze tak wlasnie jest, w razie gdyby stał sie cud w który naiwnie co miesiąc wierze. :)

No to poczekam jeszcze grzecznie i co ma być to bedzie
Mam nadzieje ze nie zostanę zganiona :) Ale ja w odróżnieniu do 99,9% dziewczyn bym wlasnie testowała, bo byłabym nastawiona na biel (bo troche wczesnie), wiec nie byłoby rozczarowania, a nuż jednak cos wyjdzie - a każdy dzien takiej radości jest bezcenny, dlatego nie chciałabym tracić ani chwili.
Mnie najbardziej bolą rozczarowania wlasnie jak robie betę np w 12dpo, bo wtedy juz nie ma nadziei. A póki sie robi sikance to nadzieja pozostaje, wiec wtedy stopniowo przygotowuje sie do porażki.
Takie moje podejście.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
dziewczyny jak sie czulyscie po tranferze? bo ja dzis 3dpt i sie znow martwie ze nic kompletnie mi nie jest ;D nic nie kuje nic nie boli.... ech wiem, to chyba dobrze, alejuz zaczynam schizowac ze moze przynajmniej jkies plamienie implantacyjne powinno byc...
Och... masakra :D
 
dziewczyny jak sie czulyscie po tranferze? bo ja dzis 3dpt i sie znow martwie ze nic kompletnie mi nie jest ;D nic nie kuje nic nie boli.... ech wiem, to chyba dobrze, alejuz zaczynam schizowac ze moze przynajmniej jkies plamienie implantacyjne powinno byc...
Och... masakra :D
Dusia nie zawsze jest plamienie implantacyjne.Kochana to dopiero 3 dpt.nie martw sie.za szybko troszke na jakies objawy.
 
mnie bardzo boli krzyz i troche sie martwie.boje sie o moje zarodeczki.juz myslalam,ze jak beta bedzie ok to wyluzuje a to dopiero sie zaczyna....
 
dziewczyny jak sie czulyscie po tranferze? bo ja dzis 3dpt i sie znow martwie ze nic kompletnie mi nie jest ;D nic nie kuje nic nie boli.... ech wiem, to chyba dobrze, alejuz zaczynam schizowac ze moze przynajmniej jkies plamienie implantacyjne powinno byc...
Och... masakra :D
Ja na 5 ciąż tylko raz miałam plamienie implantacyjne. W 3 dpt nic absolutnie nic mi nie było. Głowa do góry

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Halo halo halo... czy zastałam tu jeszcze kogoś znajomego? Nie było mnie rok, ale a nóż-widelec ;-)
Hej [emoji6] szczerze mówiąc to mając na względzie harakter tego wątku to mam nadzieje ze u wszystkie twoje koleżanki sprzed roku już zaciazyly i teraz dochodzą do siebie po porodach. Widzę że Tobie się udało , bliznieta. Super gratuluję!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej [emoji6] szczerze mówiąc to mając na względzie harakter tego wątku to mam nadzieje ze u wszystkie twoje koleżanki sprzed roku już zaciazyly i teraz dochodzą do siebie po porodach. Widzę że Tobie się udało , bliznieta. Super gratuluję!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Charakter kuzwa hehe tak się pisze na telefonie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry