reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny jak sie czulyscie po tranferze? bo ja dzis 3dpt i sie znow martwie ze nic kompletnie mi nie jest ;D nic nie kuje nic nie boli.... ech wiem, to chyba dobrze, alejuz zaczynam schizowac ze moze przynajmniej jkies plamienie implantacyjne powinno byc...
Och... masakra :D


Dusia Kochanie., ja też nic nie czułam., poza tym tylko że chciało mi się spać ale to też hormony robią swoje :)zero implantacyjnych plamien
 
Dziewczyny mam coraz bardziej okresowe objawy. Biustu już dotknąć nie mogę, brzuch boli i kłucia jak co miesiąc. Jakiś dołek mnie dopada, że się nie uda. No bo czemu miało by się powieść właśnie mi?? [emoji17]
 
Dziewczyny mam coraz bardziej okresowe objawy. Biustu już dotknąć nie mogę, brzuch boli i kłucia jak co miesiąc. Jakiś dołek mnie dopada, że się nie uda. No bo czemu miało by się powieść właśnie mi?? [emoji17]
Powiedzie sie wlasnie nas wszystkim. Wlasnie tobie, wlasnie mnie i wlasnie innym!
Tak ma byc!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry