reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem wiem, nie mowie o objawach ciazowy h bo wiadomo ze to za wczesnie, ale po samym transferze cos..
Taaak wiem, schizuje, przepraszam :D misze sie ogarnac i uzbroic w cierpliwość ;)
nie przepraszaj .masz prawo pytac ,jezeli cos Cie martwi.po to jest te forum.to normalka,ze sie stresujesz i wolisz wiedziec
 
Dziewczyny powiedzcie czy tyłyście lub puchłyście podczas stymulacji? Muszę dokonać dość istotnego zakupu i nie wiem jak to będzie z rozmiarem...
 
Dziewczyny powiedzcie czy tyłyście lub puchłyście podczas stymulacji? Muszę dokonać dość istotnego zakupu i nie wiem jak to będzie z rozmiarem...
Mi wpadlo 2 kg wiecej ale nie puchlam trochę brzuch zaokrąglony i przez pierwsze dni mialam straszne łaknienie. Myślę ze to zależy od organizmu i możesz przybrac a nie musisz. Udanego zakupu i powodzenia :)
 
Widzę że wiosna obsypala pozytywnymi betami. Ale radość!!!
Każda taka wiadomość powoduje, że mi cieplej na sercu i ta walka ma sens.
Trzymam kciuki za dziewczyny czekające na transfery i bety.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie czy tyłyście lub puchłyście podczas stymulacji? Muszę dokonać dość istotnego zakupu i nie wiem jak to będzie z rozmiarem...

Ja po pierwszej stymulacji strasznie opuchlam i miałam +5kg szłam krótkim protokolem.,poszłam do dietetyczki.,chciałam zmienić styl odżywiania ze względu na moje pcos i tarczyce i udało się schudnąć 7 kg.,teraz mam tak +2 kg po stymulacji.,myślę że to hormony piersi nabrzmiale.,to też więcej ważą :)tak sobie tłumacze.,ogólnie zawsze miałam skłonności do tycia i teraz przyszła wzroście 1,69 ważę 63 kg ,i zawsze musiałam się pilnować
 
Do góry