reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzieki Gosia, tak zrobię. Acard brałam wieczorem to przełożę na rano, a wieczorem clexane , bo sama zastrzyku nie zrobię, musze na męża czekac .
Kiedyś ktos pisał, ze jak clexan sie zaczyna brać to juz do końca ciazy bedzie trzeba ... prawda to ?

@Elvka37 gratki, super wynik. Ja robię badania zawsze w Medical Diagnosis, wyniki szybciutko np beta po dwoch godz. Maja chyba trzy punkty w Londynie , moze w innych miastach tez, nie wiem gdzie mieszkasz.

Natalia, gratulacje [emoji1547]





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja mieszkam w malym miescie.do labolatorium musze jezdzic godz drogi i potem czekac.ale to nic.wazne ze wszystko jest ok:)
 
Czy któraś sie orientuje od kiedy zarodek moze ucierpieć od tego ze bierze sie antybiotyk zakazany w ciąży?? Biore teraz metronodazol doustnie i dopochwowo i gin nie wspomniał ze mamy sie zabezpieczać, wiec były przytulanki w okolicach owu. A czytam ze to niebezpieczne i mogą byc wady zarodka :( oczywiście to by była ironia losu gdybym teraz zaskoczyła naturalsem, ale jednak sie stresuje.. czy antybiotyk juz niszczy komórkę i plemnik czy zarodek płynący w jajowodzie czy dopiero moze miec negatywny wpływ jak sie zarodek zagniezdzi?......


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Do góry