reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzieki Gosia, tak zrobię. Acard brałam wieczorem to przełożę na rano, a wieczorem clexane , bo sama zastrzyku nie zrobię, musze na męża czekac .
Kiedyś ktos pisał, ze jak clexan sie zaczyna brać to juz do końca ciazy bedzie trzeba ... prawda to ?

@Elvka37 gratki, super wynik. Ja robię badania zawsze w Medical Diagnosis, wyniki szybciutko np beta po dwoch godz. Maja chyba trzy punkty w Londynie , moze w innych miastach tez, nie wiem gdzie mieszkasz.

Natalia, gratulacje [emoji1547]





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak to prawda raczej lekarze nie odstawiaja tego leku bo zawsze jest jakies ryzyko i wiekszosc boi sie podjac taka decyzje. Ale przy yej mutacji i przy v-leiden lepiej jest go brac niz nie
 
Dzieki Gosia, tak zrobię. Acard brałam wieczorem to przełożę na rano, a wieczorem clexane , bo sama zastrzyku nie zrobię, musze na męża czekac .
Kiedyś ktos pisał, ze jak clexan sie zaczyna brać to juz do końca ciazy bedzie trzeba ... prawda to ?

@Elvka37 gratki, super wynik. Ja robię badania zawsze w Medical Diagnosis, wyniki szybciutko np beta po dwoch godz. Maja chyba trzy punkty w Londynie , moze w innych miastach tez, nie wiem gdzie mieszkasz.

Natalia, gratulacje [emoji1547]





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mialam zastrzyki odstawione w 8 tc, pewnie zalezy od ryzyka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny biorę codziennie na noc 1 ampułki prolutexu . W zleceniach od lekarza mam napisane tak: pozytywny wynik testu proszę kontynuować luteinus, można odstawic prolutex. Test negatywny kontynuowac luteinus i prolutex, powtorzyc test za 2 do 3 dni. Powtorny test negatywny odstawic leki. I teraz nie wiem czy wykupowac czy nie. Mam akurat prolutex do betowania
 
Do góry