reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny byłam rano w klinice z tym moim okresem, który przyszedł 16dpt, lekarz wszystko sprawdził i nic niepokojącego nie widzi.... czasem podobno tak jest ze w czasie w jakim miała być to się pojawia krwawienie... ech teraz w pt usg i może już coś będzie widać :happy2:
No to super,trzymam kciuki
 
Aniu jesli lekarz powiedzial ze warto brac to bierz szkoda ryzykowac
acard i clexan jeden lek rano drugi wieczorem musi byc minimum 8 h odstepu.

Dzieki Gosia, tak zrobię. Acard brałam wieczorem to przełożę na rano, a wieczorem clexane , bo sama zastrzyku nie zrobię, musze na męża czekac .
Kiedyś ktos pisał, ze jak clexan sie zaczyna brać to juz do końca ciazy bedzie trzeba ... prawda to ?

@Elvka37 gratki, super wynik. Ja robię badania zawsze w Medical Diagnosis, wyniki szybciutko np beta po dwoch godz. Maja chyba trzy punkty w Londynie , moze w innych miastach tez, nie wiem gdzie mieszkasz.

Natalia, gratulacje [emoji1547]





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry