reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny [emoji4] dzis moj 5 dpt czuje sie dobrze, tylko brzuch mnie boli tak jakbym zaraz miala @ dostac. Objawów sobie nie wyszukuje bo nie chce zwariowac. Jeszcze 4 dni do bety. Zycze milego dnia i pozytywnych wiadomosci wszystkim [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej :) dzisiaj mój 6dpt ;) mnie brzuch teraz w ogóle nie boli, w 2dpt miałam lekkie plamienie takie brązowe, a w 3 i 4 dniu bolał mnie brzuch i kluly jajniki. My bete robimy w poniedziałek :) Tobie również miłego dnia :*
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji4] dzis moj 5 dpt czuje sie dobrze, tylko brzuch mnie boli tak jakbym zaraz miala @ dostac. Objawów sobie nie wyszukuje bo nie chce zwariowac. Jeszcze 4 dni do bety. Zycze milego dnia i pozytywnych wiadomosci wszystkim [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki , badz dobrej mysli i uda sie napewno :)
 
Hej dziewczyny [emoji4] dzis moj 5 dpt czuje sie dobrze, tylko brzuch mnie boli tak jakbym zaraz miala @ dostac. Objawów sobie nie wyszukuje bo nie chce zwariowac. Jeszcze 4 dni do bety. Zycze milego dnia i pozytywnych wiadomosci wszystkim [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom


Trzymam kciuki ,będzie super :biggrin2::biggrin2:zobaczysz
 
reklama
Adunia ile to dni po transferze u Ciebie? Jak sie czujesz? Pracujesz czy L4? Miałas relanium przepisane?
U mnie dzis 5 dpt czuje sie dobrze. Brzuch boli jak na okres a tak poza tym nie wyszukuje objawow zeby nie zwariowac [emoji6] jestem na l4 jednak. Relanium mialam wziasc tylko w dZień transferu. A jesli chodzi o estrofem to biore doustnie. A Ty teraz kiedy wizyta? [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry