reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak sa wizyty zeby sprawdzic jakiej grubosci jest endometrium zeby lekarz dal sygnal kiedy transfer czyli kiedy moze wlozyc zarodek w to endometrium...ja mialam 2...jedna na ktorej dostalam estrofem i w 13dc gdzie stwierdzil ze endometrium jest super i podchodzimy do transferu...
Estrofem biore juz od punkcji, i nie mam juz zadnych wizyt. Tylko transfer...
 
Cudownie!!!! Witaj na świecie Nicole!!! :) gratulacje!! :)


Ja bede miała krotki protokół. Mam nadzieje ze uda sie zacząć w kwietniu, ze nie bedzie jakis torbieli np przed rozpoczęciem stymulacji... tym sie stresuje ze cos nieoczekiwanie stanie nam na drodze i miesiąc w plecy..



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku

Ma się udać już w kwietniu i tego się trzymajmy :)
 
reklama
Do góry