reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A mam pytanie odnośnie in vitro, czy za każdym razem koszt jest taki sam? Bo Noe za każdym razem pobierają komórki do in vitro? Chodzi mi o to że jak pobiora to potem mroźą? Dobrze rozumie? I czy któraś z was dojezdzala do innego miasta? Ja jestem ze Szczecina i o tej klinice mam mało danych jeśli chodzi o in vitro. Ja jestem dopiero po pierwszej iui ale nie udanej i zastanawiamy się z mężem nad in vitro ale w innym miejscu.

Hej. Przykro mi, ze iui sie nie udalo. My z mężem postawiliśmy od razu na in vitro chociaż lekarz proponował iui ale wierzylismy, że z ivf mamy większe szanse i nas przeczucia nie myliły.
Jeśli chodzi o ivf to koszt lekow do stymulacji jest bardzo wysoki plus wszystkie badania i wizyty. Więc za pierwszym razem są to duże pieniążki. Masz stymulacje potem punkcje. Później zależy od ilości dobrych komorek jakie wyprodukowałas i jakości nasienia powstają zarodki. One mogą być zamrożone albo 1 lub 2 podane już w tym samym cyklu. Jeśli podchodzi się później do criotransferu to koszty są dużo mniejsze. U nas w klinice ok 1500zl za transfer plus ewentualne leki plus wizyty.
Pozdrawiam.
 
dzis 3 dni przed testowaniem a glowa mnie boli juz po obudzeniu.masakra jakas.martwie sie caly czas ale co zrobic...taka moja natura
tez Was tak glowy bola???
 
Ostatnia edycja:
Nie martw się na zapas już nic nie zmienisz. Wierz że się udało i kropek się zakopal pod kolderka na 9 miesięcy. Na pewno będzie dobrze a 3 dni szybciutko zleca. Tylko żeby ta głowa przestała boleć.
 
reklama
Nie martw się na zapas już nic nie zmienisz. Wierz że się udało i kropek się zakopal pod kolderka na 9 miesięcy. Na pewno będzie dobrze a 3 dni szybciutko zleca. Tylko żeby ta głowa przestała boleć.
no wlasnie.ten bol glowy jest najgorszy
dokucza bardzo.ciezko normalnie funkcjonowac
 
Do góry