reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super gratulacje dla rodziców :-) koleiny dzień z dobrymi wiadomościami oby tak już zawsze :-)
 
reklama
U dr Polaka jesteś? Fajny to lekarz?
My robimy w Krakowie w klinice Parens bo moj gin z ta klinika współpracuje. :)
Kiedy masz termin kolejnej @? Moze razem rozpoczniemy stymulację :) ja mam na 6.04 termin @ :)



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku

Chodzę do dr Siejkowskiego, ale podobno podczas in vitro ze wszystkimi będę miała do czynienia, zobaczymy ;)

Chętnie będę szła równolegle z Tobą :) Mam termin @ na 3.04 i będę miała długi protokół czyli transfer dopiero w maju. Ty też długi czy jeszcze nie wiesz?
 
Hej dziewczynki! Ja dzisiaj jadę na wizytę, dzisiaj 3 dc także jeszcze trochę czasu do transferu,tak świetnie się czuje bez żadnych leków, chyba organizm potrzebował takiego odpoczynku:) ale dziś się dowiem co mnie czeka, pewnie worek tabletek przed transferem,psychicznie czuje się już dużo lepiej, dieta i spacery przynoszą rewelacyjne efekty,będę musiała przystopować z szaleństwem na podwórku z psami,ale mam nadzieję że w przyszłości ciąża będzie na tyle bezproblemowa, że będę mogła prowadzić lekko aktywny tryb życia, tego sobie i wszystkim życzę:) Jak pogoda u Was? Bo mnie nastraja tylko do jednego- koc i ciepła herbata:)
Hej super ze odpoczelas bo to duzo pomaga :) no licz sie z tym ze z duza reklamowka lekow wyjdziesz z apteki ale to dla dobra malenstwa :) powodzenia ci zycze w wytrwalosci do konca , bedzie dobrze tylko mysl pozytywnie kochana :) u nas tez pochmurno, najlepiej wziasc tylko ksiazke do czytania, herbatke i pod kolderke :) trzymaj sie :):)
 
Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Cudownie!!Moje gratulacje
 
reklama
Wlasnie wyszlam od lekarza. Jak wszystki do dobrze bedzie przysrastac, to 28 transfer. Kurcze ale sie ciesze, az wypiekow dostalam. Moglabym plakac ze szczescia, a to dopiero transfer.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super może razem będziemy miały ja już też nie mogę się doczekać tego dnia myślę tylko o tym masakra jakaś
 
Do góry