reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja bym nie ryzykowala, w koncu to dosyc znaczace obnizenie dobowej dawki, ja do konca 8 tyg biore caly czas 3x2


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dziekuje macie racje, lepiej brac, a jak sie skonczy to podjade po recepty, wole nie ryzykowac bo bym pozniej do konca zycia sobie nie darowala :)tak sie zastanawiam jeszcze czy jakbum poszla prywatnie do lekarza u siebie w muejscowosci to czy by mi recepty nie wypisal?
 
reklama
dziekuje macie racje, lepiej brac, a jak sie skonczy to podjade po recepty, wole nie ryzykowac bo bym pozniej do konca zycia sobie nie darowala :)tak sie zastanawiam jeszcze czy jakbum poszla prywatnie do lekarza u siebie w muejscowosci to czy by mi recepty nie wypisal?

Ja mam to szczescie, ze moja mama jest lekarzem i jak mi czegos brakowalo to ona mi wypisywala, wiec mysle, ze spokojnie mozesz sprobowac. U mnie sie oplacalo bo nie musialam placic za wizyte 170 tylko dla samej recepty [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam to szczescie, ze moja mama jest lekarzem i jak mi czegos brakowalo to ona mi wypisywala, wiec mysle, ze spokojnie mozesz sprobowac. U mnie sie oplacalo bo nie musialam placic za wizyte 170 tylko dla samej recepty [emoji849] mi powiedziala pani w recepcji jak dzwonilam ze jak bede musiala to mi wydadza recepte bez wizyty tylko zebym dala im wczesniej znac, ale musialabym 1.5 godziny, nie jest daleko ale wiecie jak to jest, pojde u siebie prywatnie moze zgodzi sie lekarz i wypisze na miejscu prywatnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra :shocked2:Planujecie cierpliwie czekać na wynik? ;)

śmiać mi sie chce z tych terminów.
Jak byliśmy na wizycie w nowej Klinice i mówiliśmy dr ze będziemy mieć w marcu kariotypy zrobione i we wrześniu bedzie wynik to az zrobił oczy

Generalnie czekamy, bo i tak i tak Poki co nie mamy kasy. A nie bede brać kredytu na invitro, to nie w moim stylu. Mam jeden potężny kredyt i nie dałabym rady. Uzbieram. W pół roku to nawet z zapasem [emoji6]

Miłego dnia dziewczynki!
Wczorajszy dzień był wspaniały! Tyle informacji pozytywnych u Was [emoji7] zazdroszcze, ale dla nas tych co czekają tez zaświeci słońce!

Wrocław dzis tonie w słońcu, tak wiec pozdrawiam wszystkich słonecznie [emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak Wy to wytrzymalyscie? W sobote mialam transfer a ja juz na glowe dostaje...bije sie z myslami a gdzie dalej...tak strasznie sie boje ze sie nie uda :-( i jeszcze to siedzenie w domu...dobija...siedzisz sama i ciagle myslisz

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

adunnnia, spróbuj jakąś wciągającą ksiązkę poczytać albo oglądaj jakieś komedie :)
 
śmiać mi sie chce z tych terminów.
Jak byliśmy na wizycie w nowej Klinice i mówiliśmy dr ze będziemy mieć w marcu kariotypy zrobione i we wrześniu bedzie wynik to az zrobił oczy

Generalnie czekamy, bo i tak i tak Poki co nie mamy kasy. A nie bede brać kredytu na invitro, to nie w moim stylu. Mam jeden potężny kredyt i nie dałabym rady. Uzbieram. W pół roku to nawet z zapasem [emoji6]

Miłego dnia dziewczynki!
Wczorajszy dzień był wspaniały! Tyle informacji pozytywnych u Was [emoji7] zazdroszcze, ale dla nas tych co czekają tez zaświeci słońce!

Wrocław dzis tonie w słońcu, tak wiec pozdrawiam wszystkich słonecznie [emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hope, popieram i też wierzę że i my się doczekamy :)

Też jestem z Wrocławia :)
 
reklama
Do góry