reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@aniasiwa jak sie czujesz ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
tak jak ty:)chodzi mipo glowie jakis tescik,albo wczesniejsza beta...bo moze juz cos wyjsc...dobrze ze mam kupe pracy i nie ma opcji zeby jechac do labu...z objawow tak naprawde nic:(cycki nie bola,troche mnie cmi brzuch jak przed okresem...hmmmmtrudne to czekanie...bardzo...sciskam....:confused:
 
reklama
Czesc Dziewczyny
Ja jutro mam punkcje, ósmą. Czasem sie zastanawiam czy ktos w Polsce mial wiecej, pewnie tak, ale nie specjalnie mi z tym dobrze. Z 6tej mam dziewczynke. U mnie niestety prawie za kazdym razem trzeba sie stymulowac na nowo, bo do mrozenia nic nie zostaje, a nieraz i na swiezo nie ma dobrych zarodkow...
W listopadzie tu u Was pisalam, ale nie mialam pozniej sily sie odezwac, ze sie nie udalo.
Teraz mam ok 12 komorek, oby choc jedna blastka z nich wyszla. Tak bardzo marzy mi sie rodzenstwo.. no zobaczymy.
Oluska: nie martw sie kluciem jajnikow, ono jest zupelnie normalne, to przez leki, nic nie peka. Wydaje mi sie, ze pekania to i tak bys nie poczula. To klucie jajnikow to i pozniej moze byc po transferze, az nie odstawisz lekow.
Trzymam kciuki, zeby sie udało! A co jest przyczyna tego, ze sie nie rozwijaja? Nasienie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak jak ty:)chodzi mipo glowie jakis tescik,albo wczesniejsza beta...bo moze juz cos wyjsc...dobrze ze mam kupe pracy i nie ma opcji zeby jechac do labu...z objawow tak naprawde nic:(cycki nie bola,troche mnie cmi brzuch jak przed okresem...hmmmmtrudne to czekanie...bardzo...sciskam....:confused:

Mam jeden test o czułości od 20...został mi po ostatnim nieudanym transferze miesiąc temu ...
cholera jasna... juz sama nie wiem... ciągnie jak na okres ... aż do nóg mi schodzi a tak mam prawie zawsze podczas okresu ;( latam co chwile do łazienki [emoji85]

Oh Dziewczyny takie kochane wszystkie jesteście i uważam , ze wszystkim nam tak bardzo należą sie te nasze ukochane dzieciaczki [emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam jeden test o czułości od 20...został mi po ostatnim nieudanym transferze miesiąc temu ...
cholera jasna... juz sama nie wiem... ciągnie jak na okres ... aż do nóg mi schodzi a tak mam prawie zawsze podczas okresu ;( latam co chwile do łazienki [emoji85]

Oh Dziewczyny takie kochane wszystkie jesteście i uważam , ze wszystkim nam tak bardzo należą sie te nasze ukochane dzieciaczki [emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
moze lepiej jutro na bete pojedz...ty masz dwa maluszki 5 dniowe to juz moze sie cos pokazac...sikanca nie rob chyba ze sie nie przejmiesz ujemnym...w co watpie...:(
 
moze lepiej jutro na bete pojedz...ty masz dwa maluszki 5 dniowe to juz moze sie cos pokazac...sikanca nie rob chyba ze sie nie przejmiesz ujemnym...w co watpie...:(

Termin na betę mam dopiero w czwartek , wiec nie bede jutro jechać do kliniki bo mnie pogonią [emoji87][emoji85] choć zawsze miałam juz betę kontrolowana właśnie w 7dpt ... chyba moja Pani Dr celowo mi tak tym razem przedłużyła .

Wiem , ze dziewczynom tu na forum wychodziły sikance przy 5dniowych blastusisch nawet 5dpt .

Eh chyba poczekam do czwartku ... o ile nie zwariuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam jeden test o czułości od 20...został mi po ostatnim nieudanym transferze miesiąc temu ...
cholera jasna... juz sama nie wiem... ciągnie jak na okres ... aż do nóg mi schodzi a tak mam prawie zawsze podczas okresu ;( latam co chwile do łazienki [emoji85]

Oh Dziewczyny takie kochane wszystkie jesteście i uważam , ze wszystkim nam tak bardzo należą sie te nasze ukochane dzieciaczki [emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja po transferze tez czulam takie ciagniecie w nogach, a dokladniej od miednicy do ud. U mnie poki co mikro bobo siedzi w brzuchu wiec mam nadzieje, ze to jednak dobry znak [emoji4][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Termin na betę mam dopiero w czwartek , wiec nie bede jutro jechać do kliniki bo mnie pogonią [emoji87][emoji85] choć zawsze miałam juz betę kontrolowana właśnie w 7dpt ... chyba moja Pani Dr celowo mi tak tym razem przedłużyła .

Wiem , ze dziewczynom tu na forum wychodziły sikance przy 5dniowych blastusisch nawet 5dpt .

Eh chyba poczekam do czwartku ... o ile nie zwariuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja 4 dniowy zarodeczek...komu kiedy wyszla beta?u mnie nie robia w klinice wczesniej niz w 14dpt...wiec i tak zrobie wczesniej na wlasna reke...
 
Mam jeden test o czułości od 20...został mi po ostatnim nieudanym transferze miesiąc temu ...
cholera jasna... juz sama nie wiem... ciągnie jak na okres ... aż do nóg mi schodzi a tak mam prawie zawsze podczas okresu ;( latam co chwile do łazienki [emoji85]

Oh Dziewczyny takie kochane wszystkie jesteście i uważam , ze wszystkim nam tak bardzo należą sie te nasze ukochane dzieciaczki [emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze :-)
A co to za test taki czuły jak się nazywa?
 
reklama
Mnie też boli boję się że znowu się nie udało :no:

Mnie kłuło raz z lewej raz z prawej i beta była wysoka, wiec bólami sie nie przejmuj [emoji6]

Czyli widocznie u mnie w klinice nie przypisują clexane kurde teraz będzie mię korcic, żeby wziąć ma własną rękę bo pamiętam tu z forum, że po clexane są większe szanse

To moze zapytaj dr o ten lek?

ja 4 dniowy zarodeczek...komu kiedy wyszla beta?u mnie nie robia w klinice wczesniej niz w 14dpt...wiec i tak zrobie wczesniej na wlasna reke...

Ja robiłam betę w 9dpt i było 77 ( dwa 3 dniowe)

Dziewczyny jak sie stresujące to róbcie te sikance moze cos juz Wam powiedzą, ale czekać do bety i tak będziecie musiały [emoji12]



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Do góry