reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie dzisiaj dostałam maila z kliniki zapłon mają straszy :-/

Dzień dobry,

W recepcji Kliniki jest do odbioru Państwa Karta Wypisowa po zakończonej procedurze ( Podsumowanie cyklu ),

Kartę wypisową można odebrać przy okazji kolejnej wizyty w Klinice. Udało się zamrozić materiał biologiczny.

Tam będzie opisane wszytko o moich zarodkach?
W inwimedzie to jedna strona, napiszą jakie sa przyczyny leczenia, jak przebiegała stymulacja (leki) jaki jej efekt znaczy jajka. Potem ile komorek sie zaplodnilo, jaka procedura zaplodnienieile jest zarodkow ile zamrozono komorek izarodkow.
I jakie byly parametry podstawow nasienia. Takie bardzo podstawowe typu koncentracja. Jak chccesz wiecej info o samym zaplodnieniu i chodowli to powiedz ze chcesz tą dokumentacje i dostaniesz, 60gr za steone ;) ale to kilka stron tylko.
 
reklama
W inwimedzie to jedna strona, napiszą jakie sa przyczyny leczenia, jak przebiegała stymulacja (leki) jaki jej efekt znaczy jajka. Potem ile komorek sie zaplodnilo, jaka procedura zaplodnienieile jest zarodkow ile zamrozono komorek izarodkow.
I jakie byly parametry podstawow nasienia. Takie bardzo podstawowe typu koncentracja. Jak chccesz wiecej info o samym zaplodnieniu i chodowli to powiedz ze chcesz tą dokumentacje i dostaniesz, 60gr za steone ;) ale to kilka stron tylko.
Dzięki za odpowiedź, wczoraj pokazuje to mężowi, a on się na mnie patrzą i mówi ja rozumiem, że ty też rozumiesz, że można to odebrać przy następnej wizycie i nie będę musiał jutro jechać :p heheh kurde zna moje myśli ale już mu daruje odbiorę 7 marca ;-)
 
Trzymamy kciuki za udaną wizytę i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

Gratulacje dla Rybki i jej słodkich chłopców! Życzymy dużo zdrowia!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


25.02 - asiasiwa - wizyta przed crio

27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Emilianka6966 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - adunnia90 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - AnetaB-stok - betowanie 1
27.02 - Koniczyna82 - betowanie 1
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
01.03 - zanetaanna - transfer
01.03 - pixie_dixie - wizyta u gin prowadzącego ciążę
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
03.-04.03 - Emilianka6966 - punkcja
04.-06.03 - adunnia90 - punkcja
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.03 - Joko86 - pierwsza wizyta przed podejściem
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
07.03 - roksii89 - wizyta przed crio
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
13.03 - jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
16.03 - Peugeotka36 - USG
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki, dzisiaj piąty dzień stymulacji, po zastrzykach nie mam już żadnych dolegliwości, po pierwszych dwóch bolał mnie żołądek i miałam mdłości, po kolejnych już ok, jajniki natomiast czuję cały czas, wczoraj byłam na małej imprezce służbowej, tego mi było trzeba, nie schodziłam z parkietu, nie piłam to chociaż w tańcu sobie użyłam;) mam nadzieję że dzień będzie ładny, masę spraw do załatwienia mam dzisiaj, a już niebawem wizyta, zobaczymy co
wychodowalam, i byle do punkcji ;) Dziewczynki myślimy pozytywnie, nic nas nie pokona, życzę udanego dnia;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za udaną wizytę i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

Gratulacje dla Rybki i jej słodkich chłopców! Życzymy dużo zdrowia!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


25.02 - asiasiwa - wizyta przed crio

27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Emilianka6966 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - adunnia90 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - AnetaB-stok - betowanie 1
27.02 - Koniczyna82 - betowanie 1
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
01.03 - zanetaanna - transfer
01.03 - pixie_dixie - wizyta u gin prowadzącego ciążę
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
03.-04.03 - Emilianka6966 - punkcja
04.-06.03 - adunnia90 - punkcja
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.03 - Joko86 - pierwsza wizyta przed podejściem
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
07.03 - roksii89 - wizyta przed crio
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
13.03 - jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
16.03 - Peugeotka36 - USG
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Wpisz mnie proszę na 1 marca na wizytę wstępną do ivf. Inseminacja się nie powiodła [emoji20]
 
Cześć dziewczynki, dzisiaj piąty dzień stymulacji, po zastrzykach nie mam już żadnych dolegliwości, po pierwszych dwóch bolał mnie żołądek i miałam mdłości, po kolejnych już ok, jajniki natomiast czuję cały czas, wczoraj byłam na małej imprezce służbowej, tego mi było trzeba, nie schodziłam z parkietu, nie piłam to chociaż w tańcu sobie użyłam;) mam nadzieję że dzień będzie ładny, masę spraw do załatwienia mam dzisiaj, a już niebawem wizyta, zobaczymy co
wychodowalam, i byle do punkcji ;) Dziewczynki myślimy pozytywnie, nic nas nie pokona, życzę udanego dnia;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzis sie dobrze czuje, wczoraj sie zle czulam strasznie mnie mdlilo i strszanie glowa bolala. Jajniki tez czuje. Nie moge sie doczekac naszych poniedziałkowych wizyt [emoji4] [emoji4] [emoji4] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak się zastanawiam jak to jest. Skoro przy stymulacji do iui miałam kiepsko rosnące pęcherzyki. I było ich mało to da coś radę wydusic Wiecej z tych moich jajników?? Jakoś nie mogę dojść do ładu sama ze sobą. Nie sądziłam, ze bede kiedyś musiała się zdecydować na in vitro.
 
reklama
Dziewczyny tak się zastanawiam jak to jest. Skoro przy stymulacji do iui miałam kiepsko rosnące pęcherzyki. I było ich mało to da coś radę wydusic Wiecej z tych moich jajników?? Jakoś nie mogę dojść do ładu sama ze sobą. Nie sądziłam, ze bede kiedyś musiała się zdecydować na in vitro.

Do ivf dostaniesz duzo wieksza ilosc lekow (codziennie zastrzyki) wiec prawdopodobnie organizm wychoduje wiecej pecherzykow. Ale tego dowiesz sie dopiero w trakcie stymulacji, wczesniej nie do przewidzenia. Poza tym liczy sie jakosc, a nie ilosc. Ja mialam 9, a dotrwal tylko jeden jedyny...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry