reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mi sie wlasnie przypomnialo, ze na pierwszej wizycie od rozpoczecia stymulacji wygladalo to tak jakbym wcale nie zareagowala na leki. Lekarz powiedzial, ze jezeli tak pojdzie to zle i trzeba bedzie zmienic protokol. U nas jeszcze dodatkowo chodzilo o dofinansowanie (jestem z Łodzi), bo do konca roku trzeba bylo skonczyc procedure, wiec jeszcze dodatkowy stres, a tu taki klops. Na szczescie przy nastepnej wizycie wszystko juz bylo pieknie, takze gdyby u ktorejs z Was takie cos bylo, to spokojnie, bo czasem organizm musi sie rozpedzic [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wale sama [emoji38] poszlam do pielegniarki z pierwszym zastrzykiem i ona mi powiedziala, ze mam sama zlapac strzykawke, prawie sie poplakalam i trzymam ta igle a pielegniarka hop popchnela mi reke i po bolu [emoji23] igly bardzo cieniutki no i troche tluszczyku tez jest [emoji12]Mnie zastrzyki do stymulacji nie bolaly wcale. A mezowi w zyciu bym nie pozwolila. Teraz czasem jest troche szczypania z heparyna [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A zastrzyki do stymulacji są podskorne (takie typu Ovitrelle) czy domiesniowe bo to wszystko przede mną!
 
Oska na pocieszenie ze nie jestes pierwsza I ostatnia ktora podchodzi do ivf wysylam to ;)))
0f74d71277718eeefff26a4cb8e9d0e1.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry