reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiem Wam dziewczyny, że już bym chciała dostać okres i być w tym samym miejscu, w którym Wy jesteście. Coraz bliżej własnego Maleństwa. A mam przed sobą jeszcze tydzień czekania na wyniki iui...
Może nie będzie takiej potrzeby, trzeba wierzyc do końca, ja dopiero po becie zrozumiałam że iui nie przyniesie u mnie efektów, a nie dałabym rady 6 razy przez to przechodzić, za dużo myślenia ...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak sie czulysciena stymulacji? Dzis wzielam pierwszy zastrzyk gonapeptyl. Zastanawiam sie czy po kolejnych cos bedzie sie ze mna dzialo...
 
Dziewczyny a jak sie czulysciena stymulacji? Dzis wzielam pierwszy zastrzyk gonapeptyl. Zastanawiam sie czy po kolejnych cos bedzie sie ze mna dzialo...
Przy gonapeptylu raczej nie. Jak potem dostaniesz menopur to pod koniec stymulacji możesz czuć powiększające się jajniki. Ja przy pierwszej stymulacji nie czułam zmiany nastroju ale przy drugiej myślałam że rozniose męża. Koleżanka miała tak samo wiec nie wiem czy to kwestia leków czy tego za czasami jesteśmy jedzami i tak wyszło [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słyszałam o Mrugaczu złe opinie, dlatego wybrałam innego lekarza z tej kliniki.
Ja miałam do czynienia z Artemidą i jej lekarzami - pisałam już o tym we wcześniejszych postach. Mi w szpitalu powiedzieli, że gdybym przyjechała do nich godzinę później mogliby mnie nie uratować, a Domitrz przy ciąży pozamacicznej nie dał mi nawet L4 pomimo, że pracowałam wówczas fizycznie.
Inne dziewczyny chwalą tego lekarza...
Wszystko zależy od tego co kogo spotka.

Kogo wybralas ostatecznie ??
My właśnie zavzelismy sie leczyc w bocianie, ale u innego lekarza. A teraz po waszych opiniach sama nie wiem co mam robic, czy dalej tam zostac czy szukac gdzie indziej :( to nasze pierwsze podejscie i nie wiem nawet jak nie tam to gdzie jest lepiej :( ????
 
Dziewczyny a jak sie czulysciena stymulacji? Dzis wzielam pierwszy zastrzyk gonapeptyl. Zastanawiam sie czy po kolejnych cos bedzie sie ze mna dzialo...
Ja miałam inne leki :-) pod koniec stymulacji będziesz już czuła jajniczki ja miałam tak, że często musiałam robić siusiu bo jak miałam lekko pełny pęcherz to bardzo je czułam. I do pojawienia się @ miałam strasznie wycxylony węch nawet moje kochany perfumy mi smierdzialy i przed punkcją płakałam prawie całą noc nie mogłam przestać płakać ale to wszystko przez hormony :p Ale bałam się tego wszystkiego co chwile też pytałam się dziewczyn na forum o wszystko
 
reklama
Do góry