reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beata czujemy Sie ok ,kopie ,dzis wkoncu wyszlam na spacer 30 minutowy i do domu ,a majtki sprawdzam tez czesto !,chyba JuZ mi tak zostanie di konca ciazy ta trauma z 1 lutego [emoji102][emoji33]ze bede zyc niespokojnie....,nigdy bym Sue nie spodziewala ze nie krwawiac nie plamiac ,miec sile do wszustkiego to moze spotkac nas w 30 tc ....odliczam czas ,chcialabym by tudzuen mijal jak dzien ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pamiętam jak po moim jedynym krwawieniu też latalam co chwile sprawdzać majtki :)
A brałam jeszcze luteine dopochwowo,więc miałam uplawy ;)
Najważniejsze,że wszystko ok. Już niedługo rozwiązanie :)
Ale Wam zazdroszczę :) ja dopiero dobijam do połowy :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pamiętam jak po moim jedynym krwawieniu też latalam co chwile sprawdzać majtki :)
A brałam jeszcze luteine dopochwowo,więc miałam uplawy ;)
Najważniejsze,że wszystko ok. Już niedługo rozwiązanie :)
Ale Wam zazdroszczę :) ja dopiero dobijam do połowy :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

To tak JuZ jest ze my bedziemy oddawac brzuszek tobie ambicji ninius a ty chocolateri, gosi,ewunce roksi ,julicie,Pauline itd

Ja szczerze pamietam lipiec i stymulacjie a to JuZ jestem 7 msc ciazy,pracujac szybko mi lecialo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
. To sporo was bedzie kosztowac aby sie udało za pierwszy razem bede trzymała mocno kciuki ;D a jeden zarodek bedziesz chciała czy dwa ?

No sporo wyjdzie wszystko, ale też mam nadzieje, że uda sie już za pierwszym razem.Dziekuje i trzymaj napewno sie przydadza :)
A co do zarodków to ja nie wiem, to nasze pierwsze podejscie i pewnie bedziemy sie zdawali na decyzje lekarza, nie mniej jednak chyba wolala bym dwa, blizniakami bym nie pogardzila :)
 
To tak JuZ jest ze my bedziemy oddawac brzuszek tobie ambicji ninius a ty chocolateri, gosi,ewunce roksi ,julicie,Pauline itd

Ja szczerze pamietam lipiec i stymulacjie a to JuZ jestem 7 msc ciazy,pracujac szybko mi lecialo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oby im się jak najszybciej udało [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, podczytuje Was od jakiegoś czasu i postanowiłam w końcu dołączyć :)
Jestem przed stymulacją, w przyszłym tyg robię ostatnie badania (głównie wirusówka bo reszta zrobiona). Podczas 3 pierwszych dni cyklu mam się zgłosić do kliniki już z wynikami. Boje się, że nie wyprodukuje jajeczek podczas stymulacji, że już :( za późno...amh 0,5, fsh 14,12 U/I - reszta badań w normie. Mam 36 lat.
Od ponad 2 lat staramy się z mężem o drugą latorośl, z synem zaszłam w ciąże naturalnie, w drugim cyklu, ciąża bez problemów, jedynie syn malutki się urodził, nieco ponad 2 kilo, w terminie (hypotrofia płodu). Syn ma 5 lat.
Mam już takiego schiza od tego czytania i rozmyślania, że po nocach śnią mi się oocyty itp...

Czy któraś z Was miała niskie amh, wysokie fsh i wyprodukowała jajeczka?

Pixi_Dixi i Chocolateri - GRATULUJĘ!!!
 
To tak JuZ jest ze my bedziemy oddawac brzuszek tobie ambicji ninius a ty chocolateri, gosi,ewunce roksi ,julicie,Pauline itd

Ja szczerze pamietam lipiec i stymulacjie a to JuZ jestem 7 msc ciazy,pracujac szybko mi lecialo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Juz bym chciała taki brzuszek i kopniaczki najwieksze marzenie ;D
Mam nadzieje ,ze niedługo zostanie spełnione
 
reklama
No sporo wyjdzie wszystko, ale też mam nadzieje, że uda sie już za pierwszym razem.Dziekuje i trzymaj napewno sie przydadza :)
A co do zarodków to ja nie wiem, to nasze pierwsze podejscie i pewnie bedziemy sie zdawali na decyzje lekarza, nie mniej jednak chyba wolala bym dwa, blizniakami bym nie pogardzila :)
Ja rowniez bym nie pogardziła blizniakami ale jak na poczatek to nie wiem czy bym sie zdecydowała jak by powiedział,że bedzie dobrze z blizniakami to bym sie zdecydowała a tak to boje sie troszke zobaczymy co powie ale to jeszcze potrwa jeszcze wyników z krwi nie mam zrobionych przez chorobe a niedawno byłam chora i znowu siedzie dzisiaj poł dnia i becze jak dziecko nawet nie wiem czemu M mnie tak drazni
 
Do góry