reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej,ja też tak czasami mam :)
Raz większy,raz mniejszy :)
Pewnie zależy jak się Młoda ułoży, albo może być milion innych czynników :)
Czekam spokojnie od usg do usg, starając się nie zwariować :)
Już się przyzwyczailam,że ciąża to ciągle zmartwienie się, ale staram się zachować zdrowy rozsądek ;)
Na pewno jest dobrze,nic się nie martw. W 15tc jeżeli nie masz żadnych plamienia czy krwawienia to powinno być ok i tylko tak myśl :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiecie co ja jestem straszna panikara i jedynej kupionej rzeczy w ciazy nie zaluje. Kupilam na poczatku ciazy detektor tetna wiec zanim mnie corka nie kopala to jak mialam chwile zwatpienia to sprawdzalam jak bije serduszko. Dosc ze widzialam ile uderzen na minute to jeszcze sobie dzwiek nagrywalam. Teraz jak mala za dlugo nie kopie to tez sprawdzam czy tam sobie zyje...i tak jestem w stanie przetrwac od wizyty do wizyty. Wiem ze to jest gadzet i wiele kobiet wytrzymuje bez niego. Jednak z moim panikarstwem to jest dobry zakup...
 
reklama
No kochana juz 9 tyg zostalo :) wlasnie dzis zaczol mi sie 31 tydz.
Nic innego mi nie zostalo jak lezec caly dzien w lozku M poszedl do pracy i wroci dopiero jutro.
Myslalam ze juz dawno zrobilas ta salatke ja mam tak ze jak mi cos sie chce to juz na wczoraj. Ale teraz to nie mam ochoty na nic ale musze cos zjesc i zrobilam sobie herbatke z miodem i malinami.
Ty tez uwazaj na siebie wiesz ze teraz najwazniejsza jest Nicola

U mnie 30t2d pare dni riznicy grunt ze pojedziemy razem na porodowke tego Sue trzymajmy[emoji256][emoji108]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co ja jestem straszna panikara i jedynej kupionej rzeczy w ciazy nie zaluje. Kupilam na poczatku ciazy detektor tetna wiec zanim mnie corka nie kopala to jak mialam chwile zwatpienia to sprawdzalam jak bije serduszko. Dosc ze widzialam ile uderzen na minute to jeszcze sobie dzwiek nagrywalam. Teraz jak mala za dlugo nie kopie to tez sprawdzam czy tam sobie zyje...i tak jestem w stanie przetrwac od wizyty do wizyty. Wiem ze to jest gadzet i wiele kobiet wytrzymuje bez niego. Jednak z moim panikarstwem to jest dobry zakup...
Jeżeli tylko dzięki temu masz się czuć spokojniejsza,to dobrze że kupiłaś :)
Ja czekam do 1.03 na 2 usg, jak będzie ok to chyba już zamówię mebelki do pokóju Małej bo i tak czeka się ok 4 tyg.
Ja czekam niecierpliwie na pierwsze kopniaki :) a mój M to codziennie ogląda mój brzuszek i też już mówi,że się doczekać nie może:) Strasznie to przeżywa,już widzę jak pójdę w odstawke bo już jest księżniczka tatusia :)
A tak w ogóle uważam,że żaden gadżet nie jest zbędny o ile poprawia samopoczucie mamusi :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeżeli tylko dzięki temu masz się czuć spokojniejsza,to dobrze że kupiłaś :)
Ja czekam do 1.03 na 2 usg, jak będzie ok to chyba już zamówię mebelki do pokóju Małej bo i tak czeka się ok 4 tyg.
Ja czekam niecierpliwie na pierwsze kopniaki :) a mój M to codziennie ogląda mój brzuszek i też już mówi,że się doczekać nie może:) Strasznie to przeżywa,już widzę jak pójdę w odstawke bo już jest księżniczka tatusia :)
A tak w ogóle uważam,że żaden gadżet nie jest zbędny o ile poprawia samopoczucie mamusi :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kopniaki przyjda z zaskoczenia...juz niedlugo sie przekonasz jakie to cudowne a zarazem dziwne i nierealne uczucie...
Ach te coreczki tatusia...ale fajnie ze nasi m tak juz sa zakochani w swoich coreczkach choc zawsze myslalam ze mezczyzni wola synow...
jak juz zamowisz mebelki to wstaw linka i sie nimi pochwal...
 
Kropelka tez mam raz wiekszy raz mnjejszy zalezy od dnia I ile jem ....
A to moja Nicolusia 7mscy ;)
91fcc5a7c0588381b5f7396f0dcdcf33.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kazdej zycze lepszej niz u mnie.
Wczoraj dopadla mnie choroba wiec leze grzecznie w lozeczku i czekam kiedy przejdzie

Oooo takiej niedzieli to ja nie życzę
Nie zazdroszczę , ja w 12 tygodniu ciąży zachorowalam tylko herbata z aronii, mleko z miodem i masłem i cukierki mietowe jakoś po 3 dniach przeszło :)
 
reklama
Do góry