reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry Kochane.
Troche sie dzis zaniepokoiłam i wracam do Was po poradę.
Zaczęłam 15 tydzien ciąży, wszystko niby ładnie pięknie, żadnych plamien, niewiele bolu.
Ale od wczoraj zauważam ze mój brzuch sie zmniejsza.... był taki okrąglutki jeszcze kilka dni temu i twardy. Nagle stał sie...inny.
Bardzo sie martwię, ze cos nie tak z dzidzia No a wiadomo do lekarza moge dopiero w przyszłym tyg.
Czy Wasze brzuszki czasem sie tak zschowuja? Siostra mówi zd moze maluch inaczej sie ułożył... a mi juz po głowie krąży martwy płód :szok:
U mnie też tak bywa! Brzuch miewam wielkości od 5 m-cy do 9 m-cy, serio. Nie tylko dziecko ma wpływ. Jedzenie, woda, wzdęcia...
Oczywiście głupich myśli sto, ale to normalne. Najważniejsze się im nie poddać. Wszystko jest dobrze.
Trzymaj się!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny [emoji8] to znowu ja .

Czy ma któraś z Was może doświadczenie z progesteronem o nazwie Crinone? Ja aktualnie go przyjmuje dowcipnie i dzis zauważyłam , ze trochę go ze mnie wychodzi ... martwi mnie to ... ;( może Wy coś podpowiecie .
Dzis 8dpt dwóch pięknych Blastkow


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny [emoji8] to znowu ja .

Czy ma któraś z Was może doświadczenie z progesteronem o nazwie Crinone? Ja aktualnie go przyjmuje dowcipnie i dzis zauważyłam , ze trochę go ze mnie wychodzi ... martwi mnie to ... ;( może Wy coś podpowiecie .
Dzis 8dpt dwóch pięknych Blastkow


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tego nie brałam, ale np luteinę dopochwowa moj gin mi zalecił zeby zakładać doodbytniczo, dzięki czemu nie miałam żadnych podrażnień czy plamien z pochwy i nic mi nie wypływało.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Dzień dobry Kochane.
Troche sie dzis zaniepokoiłam i wracam do Was po poradę.
Zaczęłam 15 tydzien ciąży, wszystko niby ładnie pięknie, żadnych plamien, niewiele bolu.
Ale od wczoraj zauważam ze mój brzuch sie zmniejsza.... był taki okrąglutki jeszcze kilka dni temu i twardy. Nagle stał sie...inny.
Bardzo sie martwię, ze cos nie tak z dzidzia No a wiadomo do lekarza moge dopiero w przyszłym tyg.
Czy Wasze brzuszki czasem sie tak zschowuja? Siostra mówi zd moze maluch inaczej sie ułożył... a mi juz po głowie krąży martwy płód :szok:
Hej,ja też tak czasami mam :)
Raz większy,raz mniejszy :)
Pewnie zależy jak się Młoda ułoży, albo może być milion innych czynników :)
Czekam spokojnie od usg do usg, starając się nie zwariować :)
Już się przyzwyczailam,że ciąża to ciągle zmartwienie się, ale staram się zachować zdrowy rozsądek ;)
Na pewno jest dobrze,nic się nie martw. W 15tc jeżeli nie masz żadnych plamienia czy krwawienia to powinno być ok i tylko tak myśl :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny [emoji8] to znowu ja .

Czy ma któraś z Was może doświadczenie z progesteronem o nazwie Crinone? Ja aktualnie go przyjmuje dowcipnie i dzis zauważyłam , ze trochę go ze mnie wychodzi ... martwi mnie to ... ;( może Wy coś podpowiecie .
Dzis 8dpt dwóch pięknych Blastkow


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Stosowalam Crinone jednak wyłącznie na noc przed snem. W pozycji leżącej miał szanse przez noc się wchłonąć.
Obecnie mam Luteine 3x1 i też czuje że jej nadmiar wypływa. Lekarz powiedział żeby się tym nie przejmować. Nie ma jak Prolutex- podawany podskórnie i gwarancja ze nie ma żadnych strat i ma najlepsza wchlanialnosc.
 
Stosowalam Crinone jednak wyłącznie na noc przed snem. W pozycji leżącej miał szanse przez noc się wchłonąć.
Obecnie mam Luteine 3x1 i też czuje że jej nadmiar wypływa. Lekarz powiedział żeby się tym nie przejmować. Nie ma jak Prolutex- podawany podskórnie i gwarancja ze nie ma żadnych strat i ma najlepsza wchlanialnosc.

Hej ,

Ja tez oczywiście mam wskazania aby stosować go wyłącznie na noc i tak tez robię .
Zauważyłam dzis tylko ,ze troszkę go ubywa ze mnie w postaci takiego "papieru "
Sama nie wiem ,
Jutro mam termin na pierwsza krew także zajdę do Pani Dr i zapytam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny [emoji8] to znowu ja .

Czy ma któraś z Was może doświadczenie z progesteronem o nazwie Crinone? Ja aktualnie go przyjmuje dowcipnie i dzis zauważyłam , ze trochę go ze mnie wychodzi ... martwi mnie to ... ;( może Wy coś podpowiecie .
Dzis 8dpt dwóch pięknych Blastkow


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja go mam ale brałam jeden dzień po punkcji też tak miałam do tej pory cóż jeszcze.mi wyjdzie
 
Do góry