reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak wiem wiem zrobie tylko salatke warzywna bo chodzi za mna i Nicole JuZ dawno a maz zribil raz to mialam biegunke niewiem ci zrobil[emoji102][emoji102],biedaczek Stara Sie [emoji95],
Dobre info jade za godzine di domciu yupiii Tak wiec koniec horroru

A wy kobietki ciazowki mimo ze czujecie Sue ok nie bierzcie ze mnie przykladu ze caly dzuen zawalony basen praca taniec mopem bo mimo ze macie sile jak ja to zle moze Sue skonczyc najlepiej tylko spacerki z mezem i JuZ

Chocolateri dawaj te dobra wiesc!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze,że się stara :) Choc biegunka nie była zapewne miła ;)
Super,że wszystko ok...ufff :)
Teraz do domku,ciepła herbatka,kocyk,fajna książka i totalny relaks drogie Panie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem nienormalna Właśnie dowiedziałam się ze moja koleżanka jest w ciąży. Jestem zazdrosna i zła. Aż chce mi się płakać. Jestem chyba nienormalna. Ale nie mogę się cieszyć!! !!

Bardzo duzo kontaktow stracilan poprzez to ze nie znosilam kolezanek w ciazy a one nie rozumialy Czemu nie chce isc do nich na kawki lub spacerki z wozkami Tak wiec nie jestes nienormalna bo mialam to samo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem nienormalna Właśnie dowiedziałam się ze moja koleżanka jest w ciąży. Jestem zazdrosna i zła. Aż chce mi się płakać. Jestem chyba nienormalna. Ale nie mogę się cieszyć!! !!
Nie jesteś nienormalna...
Pamiętam jak ja się dowiedziałam,że w ciągu 4 miesięcy moja siostra (40 lat),zaszła w 3 ciążę. Cały weekend wylam,z łóżka nie wychodziłam. Zaraz potem dowiedziałam się,że moje 2 koleżanki są w ciąży...
To jest ciężkie i nikt kto nie przechodzi tego co my nie zrozumie takich uczuć.
Nie martw się,niedługo przyjdzie Twoja kolej :) [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem nienormalna Właśnie dowiedziałam się ze moja koleżanka jest w ciąży. Jestem zazdrosna i zła. Aż chce mi się płakać. Jestem chyba nienormalna. Ale nie mogę się cieszyć!! !!

Pracowałam biurko w biurko z dwiema młodszym koleżankami. Bylo ok. Odkad zaszly w ciaze ( jedna wpadla w nic poslubna) nie moglam normalnie funkcjonowac. Pracowalam nad in vitro juz kilka miesiecy bez efektu i na codzień słuchałam o usg, badaniach, dolegliwościach itp. Czułam się podle i wiedziałam że dla mnie to toksyczne środowisko. Wychodziłam do toalety i uronic lezke i każdy dzień pracy był dla mnie ogromnym wysiłkiem i testem na wytrzymałość.
Twoja reakcja jest zrozumiała.. .
 
Jestem nienormalna Właśnie dowiedziałam się ze moja koleżanka jest w ciąży. Jestem zazdrosna i zła. Aż chce mi się płakać. Jestem chyba nienormalna. Ale nie mogę się cieszyć!! !!

Kochana miewałam to nie raz niestety i nie tylko chciało mi sie płakać ale ryczalm!!!! Oczywiście nie gniewałam sie na koleżanki, bo nikt nie wiedział,ze my sie staramy juz 5 lat i nic z tego, cieszę sie bardzo z ich szczęścia i oczywiście strasznie zazdroszcze ,czasami sie zastanawiam dlaczego padło akurat na nas... ale tego nikt nie wie [emoji17]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Jestem nienormalna Właśnie dowiedziałam się ze moja koleżanka jest w ciąży. Jestem zazdrosna i zła. Aż chce mi się płakać. Jestem chyba nienormalna. Ale nie mogę się cieszyć!! !!
Miałam tak samo jak widać po opiniach dziewczyny miały podobnie więc nie jesteś jedyna która tak reaguje.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana miewałam to nie raz niestety i nie tylko chciało mi sie płakać ale ryczalm!!!! Oczywiście nie gniewałam sie na koleżanki, bo nikt nie wiedział,ze my sie staramy juz 5 lat i nic z tego, cieszę sie bardzo z ich szczęścia i oczywiście strasznie zazdroszcze ,czasami sie zastanawiam dlaczego padło akurat na nas... ale tego nikt nie wie [emoji17]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Miałam to samo, niedawno się dowiedzialam że koleżanka z która studiuje będzie miała bliźniaki, druga też będzie miała kolejne dziecko.. Ciężko jest się z nimi spotykać, one nie wiedzą że my sie staramy i nie każdy ma tak łatwo zajść w ciaze :(
Pixie_Dixie jak ty się w ogóle czujesz? :*
 
Jestem nienormalna Właśnie dowiedziałam się ze moja koleżanka jest w ciąży. Jestem zazdrosna i zła. Aż chce mi się płakać. Jestem chyba nienormalna. Ale nie mogę się cieszyć!! !!
Ja też tak mam więc spokojnie. Za 3 miesiące rodzi moja kuzynka która ma 23 lata wpadka z chłopakiem. Zazdroszczę jej tego wszystkiego yyyy i będę jeszcze musiała do niej iść jak urodzi. Ale muszę udawać, że jest wszystko Oki to nie jej wina, że ja nie mogę mieć dzieci z mężem
 
Miałam to samo, niedawno się dowiedzialam że koleżanka z która studiuje będzie miała bliźniaki, druga też będzie miała kolejne dziecko.. Ciężko jest się z nimi spotykać, one nie wiedzą że my sie staramy i nie każdy ma tak łatwo zajść w ciaze :(
Pixie_Dixie jak ty się w ogóle czujesz? :*

Psychicznie panika !!! Zastanawiam sie czy nie zapytać lekarza o jakieś antydepresanty... w nocy nie śpię, boje sie [emoji17] plamienia juz nie mam tylko brzuch mnie boli, kłuje ciągnie, w nocy musiałam tabletkę wziąć bo mnie ból obudził, ale tłumacze sobie ,ze bedzie dobrze [emoji846]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Do góry