reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tylko mogę sobie wyobrazić co czułaś [emoji26] dobrze,ze juz macie wszystko pod kontrola, odpoczywaj duzo i tylko żadnego sprzątania w domu !!!! Książka, kakao, kocyk, ciacho [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

Gorzej niz horror powaznie ,wiesz jak to jest jak JuZ czujesz ruchy kopniaki dziecka i nagle zlew krwi czrwonej gdzie jej ne widzialam ani razu od lipca 2016, nawet plamien zero ...


Przeczytalam dzis co napisalam wczoraj to z gory przepraszam za pismo ,sama na koncu wiadomosci nie umialam zrozumiec [emoji33][emoji33],


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy kciuki za koleżankę wśród Wikingów, która nie chciała być w kalendarzu, żeby nie zapeszyć.
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


03.02 - Klarsa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.02 - rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - USG "połówkowe"
06.02 - rybka14 - badania prenatalne 3
06.02 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
07.02 - ambicja - badania prenatalne
08.02 - Ewunka - kontrola
09.02 - koniczyna82 - kontrola przed transferem
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
13.02 - Peeggy - wizyta kwalifikująca do criotransferu
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę / badania prenatalne
17.02 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doczytalam teraz ;)wczorajszy dzien

Pixie!!! ,gratulacje,Super ,mysl pozytywnie jak ja dojdziesz do 30 tygodnia tym soosobem jak ja tylko nie rob jak ja za duzo ruchu nue ze tanczysz z mopem,idziesz na basen,plus praca ,za duzo dla mnie wydawalo Sue ok no silna bylam ..
Tak wiec pozytywizm cala ciaze ,Ja tez do konca musze tylko dobrze myslec i lezec

Chocolateri,trzymam [emoji110]️[emoji110]️

Moja kumpela w nocy poslubnej miala ovulke I zaszla od razu jest tylko rok mlodsza odemnie (35),wiec wszyscy wiemy ze swiat niesprawiwdliwy,daje ciaze nawet tym ktorym Nie chca a tym ktorym chca od tak sobie ,mam ovulke jestem w nocy poslubnej i zajde I sie stalo i ciaze tez sa a my lata staran a i tak ivf nie udaje Sue wszystkim za 1 razem ;((




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doczytalam teraz ;)wczorajszy dzien

Pixie!!! ,gratulacje,Super ,mysl pozytywnie jak ja dojdziesz do 30 tygodnia tym soosobem jak ja tylko nie rob jak ja za duzo ruchu nue ze tanczysz z mopem,idziesz na basen,plus praca ,za duzo dla mnie wydawalo Sue ok no silna bylam ..
Tak wiec pozytywizm cala ciaze ,Ja tez do konca musze tylko dobrze myslec i lezec

Chocolateri,trzymam [emoji110]️[emoji110]️

Moja kumpela w nocy poslubnej miala ovulke I zaszla od razu jest tylko rok mlodsza odemnie (35),wiec wszyscy wiemy ze swiat niesprawiwdliwy,daje ciaze nawet tym ktorym Nie chca a tym ktorym chca od tak sobie ,mam ovulke jestem w nocy poslubnej i zajde I sie stalo i ciaze tez sa a my lata staran a i tak ivf nie udaje Sue wszystkim za 1 razem ;((




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny musimy myśleć pozytywnie. Musimy wierzyć z całego serca ze się uda!!!! I nigdy się nie poddawac!!!!!!
 
Dziewczyny czuje ze musze wam powiedziec bo zawsze twarda sztuka ze mnie ,pozatym teraz JuZ nie naleze di tych twardych ,psychicznie teraz czuje sie wyczerpana po stres mi mija ,maz pojechal do domu Ja co ? Sertuje forum ;)i leze na lozku szpitalnym

Wkoncu odpoczynek taki jak ma byc , jak mialam zawsze ,dobrze ze wszustko ok z nami

Wiec tak zaczne ze obudzilam sie o 7 rano w zlewie krwi ,krzyk do meza I lapie telefon di mojej poloznej sprawa emergency,ta mowi szybko di szpitala skoro krew czerwona ,oczywiscie to z gory wiedzialam ze pojade jednak chcialam jej powiedziec bo to ona nas bedzue tez prowadzic Po poridzie dwa tygodnie w domu ,no wiec szybko do szpitala ,30 min lezalam na lozku badano mi cisnienie 124/73,badanie szybko akcji serca i tez ok trzysta iles na 130 nie pamietam dokl a ksiazke moja wzieli i caly czas trzymaja ale serduszko ok ,Po czym mocz ok i usg kolo 11:30, corka ok Ale krwawienie bylo bo Jednak moje lozysko przednie I koniec pracy i basenu ...no I dobrze teraz sobie wyplowam ze ci dzuen wiecznie COs ribilam wiecznie na nogach bo czulam Sue ok do okolo dwoch tyg temu ,od 2 tyg wzielo mnie tycie puchniecie kg i zmeczenie wieksze Ale sadzilam ze te 4 tyg moge jeszcze pochodzuc di pracy okazalo Sue stop !! Nie musze tylko lezec w lozku jednak wiecej lezec niz chodzic,a przypomne ze w 25 tyg mialam drugie usg bo chcialam sprawdzic czy lozysko przednie a ginekolog prywatny Powiedzial 5% na cc i lozysko ok i klamal !!! Czuje Sue oszukana bo niby prywatnie mowia wieksza prawde wiec zaufalam i pracowalam plus basen ,prawda bylo co wyniklo dzis ze za duzo szalalam i teraz koniec ,dowuedzialam Sue JuZ dzus wage ma 29t5d 1453 kg ,Nast usg za dwa tyg 17/2

Ale co jeszcze kazali zistac bo nie lubia krwawien w ciazy na obserwacji i tak oto spimy same bez taty dzis I to jeszcze w szpitalu ;/nie zycze tego stresu co przeszlam dzis !!

Za szybko wczoraj Sue chwalilam ze ok ,,,,,no z nami ok tylko te lozysko przednie ,wogole wiecie co nie umialam spac ost noc ,wstawalam w nocy chyva 5 razy a to moze niunia JuZ dawala znaki,czulam jej ruchy w nocy tzn dzus tez Ale zawsze mialam nocki spokojne a tu masz horror rano Po nie spokojnej nocy :/
Najwazniejsze czujemy Sue ok I od jutra macierzynskie zaczynam ;),bede piec babeczki i zrobie wkoncu salatke warzywna bo nawet na swieta Jej nie mialam ;( ,i bee czytac ksiazki;)
Ide nyny ,dobrej nocki


Tyle co Sue dzis nasluchalam jej serduszka to nawet usg tyle nie mialam w do teraz bo Ja nie mam monitoru jej tetna

Jutro poczytam ci sue dzus dziala u was



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O matko,nawet nie próbuje sobie wyobrażać co czułas,bo to pewnie i tak niemożliwe. Najważniejsze,że Ty i Nicole (mam nadzieję,że dobrze zapamiętałam ze zdjęcia z tapety,jeśli pomyliłam lub przekrecilam przepraszam :) ) jesteście całe i zdrowe.
Teraz odpoczywaj, ogranicz wysiłek do minimum,poczytaj i przede wszystkim wyśpij się i wypocznij,bo po porodzie może być z tym ciężko :)
Koniecznie dawaj znać czy wszystko u Was ok
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czuje ze musze wam powiedziec bo zawsze twarda sztuka ze mnie ,pozatym teraz JuZ nie naleze di tych twardych ,psychicznie teraz czuje sie wyczerpana po stres mi mija ,maz pojechal do domu Ja co ? Sertuje forum ;)i leze na lozku szpitalnym

Wkoncu odpoczynek taki jak ma byc , jak mialam zawsze ,dobrze ze wszustko ok z nami

Wiec tak zaczne ze obudzilam sie o 7 rano w zlewie krwi ,krzyk do meza I lapie telefon di mojej poloznej sprawa emergency,ta mowi szybko di szpitala skoro krew czerwona ,oczywiscie to z gory wiedzialam ze pojade jednak chcialam jej powiedziec bo to ona nas bedzue tez prowadzic Po poridzie dwa tygodnie w domu ,no wiec szybko do szpitala ,30 min lezalam na lozku badano mi cisnienie 124/73,badanie szybko akcji serca i tez ok trzysta iles na 130 nie pamietam dokl a ksiazke moja wzieli i caly czas trzymaja ale serduszko ok ,Po czym mocz ok i usg kolo 11:30, corka ok Ale krwawienie bylo bo Jednak moje lozysko przednie I koniec pracy i basenu ...no I dobrze teraz sobie wyplowam ze ci dzuen wiecznie COs ribilam wiecznie na nogach bo czulam Sue ok do okolo dwoch tyg temu ,od 2 tyg wzielo mnie tycie puchniecie kg i zmeczenie wieksze Ale sadzilam ze te 4 tyg moge jeszcze pochodzuc di pracy okazalo Sue stop !! Nie musze tylko lezec w lozku jednak wiecej lezec niz chodzic,a przypomne ze w 25 tyg mialam drugie usg bo chcialam sprawdzic czy lozysko przednie a ginekolog prywatny Powiedzial 5% na cc i lozysko ok i klamal !!! Czuje Sue oszukana bo niby prywatnie mowia wieksza prawde wiec zaufalam i pracowalam plus basen ,prawda bylo co wyniklo dzis ze za duzo szalalam i teraz koniec ,dowuedzialam Sue JuZ dzus wage ma 29t5d 1453 kg ,Nast usg za dwa tyg 17/2

Ale co jeszcze kazali zistac bo nie lubia krwawien w ciazy na obserwacji i tak oto spimy same bez taty dzis I to jeszcze w szpitalu ;/nie zycze tego stresu co przeszlam dzis !!

Za szybko wczoraj Sue chwalilam ze ok ,,,,,no z nami ok tylko te lozysko przednie ,wogole wiecie co nie umialam spac ost noc ,wstawalam w nocy chyva 5 razy a to moze niunia JuZ dawala znaki,czulam jej ruchy w nocy tzn dzus tez Ale zawsze mialam nocki spokojne a tu masz horror rano Po nie spokojnej nocy :/
Najwazniejsze czujemy Sue ok I od jutra macierzynskie zaczynam ;),bede piec babeczki i zrobie wkoncu salatke warzywna bo nawet na swieta Jej nie mialam ;( ,i bee czytac ksiazki;)
Ide nyny ,dobrej nocki


Tyle co Sue dzis nasluchalam jej serduszka to nawet usg tyle nie mialam w do teraz bo Ja nie mam monitoru jej tetna

Jutro poczytam ci sue dzus dziala u was



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Peugeotka, jej, jakie przezycia.. dobrze że wszystko z wami dziewczyny ok! odpoczywajcie :)

Ja dzisiaj mam 10dpo cykl naturalny, przedostatni przed in vitro, testowalam i biel.. ale jeszcze nie mówię ostatniego słowa w tym cyklu ;)
 
Dziewczyny czuje ze musze wam powiedziec bo zawsze twarda sztuka ze mnie ,pozatym teraz JuZ nie naleze di tych twardych ,psychicznie teraz czuje sie wyczerpana po stres mi mija ,maz pojechal do domu Ja co ? Sertuje forum ;)i leze na lozku szpitalnym

Wkoncu odpoczynek taki jak ma byc , jak mialam zawsze ,dobrze ze wszustko ok z nami

Wiec tak zaczne ze obudzilam sie o 7 rano w zlewie krwi ,krzyk do meza I lapie telefon di mojej poloznej sprawa emergency,ta mowi szybko di szpitala skoro krew czerwona ,oczywiscie to z gory wiedzialam ze pojade jednak chcialam jej powiedziec bo to ona nas bedzue tez prowadzic Po poridzie dwa tygodnie w domu ,no wiec szybko do szpitala ,30 min lezalam na lozku badano mi cisnienie 124/73,badanie szybko akcji serca i tez ok trzysta iles na 130 nie pamietam dokl a ksiazke moja wzieli i caly czas trzymaja ale serduszko ok ,Po czym mocz ok i usg kolo 11:30, corka ok Ale krwawienie bylo bo Jednak moje lozysko przednie I koniec pracy i basenu ...no I dobrze teraz sobie wyplowam ze ci dzuen wiecznie COs ribilam wiecznie na nogach bo czulam Sue ok do okolo dwoch tyg temu ,od 2 tyg wzielo mnie tycie puchniecie kg i zmeczenie wieksze Ale sadzilam ze te 4 tyg moge jeszcze pochodzuc di pracy okazalo Sue stop !! Nie musze tylko lezec w lozku jednak wiecej lezec niz chodzic,a przypomne ze w 25 tyg mialam drugie usg bo chcialam sprawdzic czy lozysko przednie a ginekolog prywatny Powiedzial 5% na cc i lozysko ok i klamal !!! Czuje Sue oszukana bo niby prywatnie mowia wieksza prawde wiec zaufalam i pracowalam plus basen ,prawda bylo co wyniklo dzis ze za duzo szalalam i teraz koniec ,dowuedzialam Sue JuZ dzus wage ma 29t5d 1453 kg ,Nast usg za dwa tyg 17/2

Ale co jeszcze kazali zistac bo nie lubia krwawien w ciazy na obserwacji i tak oto spimy same bez taty dzis I to jeszcze w szpitalu ;/nie zycze tego stresu co przeszlam dzis !!

Za szybko wczoraj Sue chwalilam ze ok ,,,,,no z nami ok tylko te lozysko przednie ,wogole wiecie co nie umialam spac ost noc ,wstawalam w nocy chyva 5 razy a to moze niunia JuZ dawala znaki,czulam jej ruchy w nocy tzn dzus tez Ale zawsze mialam nocki spokojne a tu masz horror rano Po nie spokojnej nocy :/
Najwazniejsze czujemy Sue ok I od jutra macierzynskie zaczynam ;),bede piec babeczki i zrobie wkoncu salatke warzywna bo nawet na swieta Jej nie mialam ;( ,i bee czytac ksiazki;)
Ide nyny ,dobrej nocki


Tyle co Sue dzis nasluchalam jej serduszka to nawet usg tyle nie mialam w do teraz bo Ja nie mam monitoru jej tetna

Jutro poczytam ci sue dzus dziala u was



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze, że już ok z wami. Teraz tylko odpoczynek :-)
 
O matko,nawet nie próbuje sobie wyobrażać co czułas,bo to pewnie i tak niemożliwe. Najważniejsze,że Ty i Nicole (mam nadzieję,że dobrze zapamiętałam ze zdjęcia z tapety,jeśli pomyliłam lub przekrecilam przepraszam :) ) jesteście całe i zdrowe.
Teraz odpoczywaj, ogranicz wysiłek do minimum,poczytaj i przede wszystkim wyśpij się i wypocznij,bo po porodzie może być z tym ciężko :)
Koniecznie dawaj znać czy wszystko u Was ok
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak wiem wiem zrobie tylko salatke warzywna bo chodzi za mna i Nicole JuZ dawno a maz zribil raz to mialam biegunke niewiem ci zrobil[emoji102][emoji102],biedaczek Stara Sie [emoji95],
Dobre info jade za godzine di domciu yupiii Tak wiec koniec horroru

A wy kobietki ciazowki mimo ze czujecie Sue ok nie bierzcie ze mnie przykladu ze caly dzuen zawalony basen praca taniec mopem bo mimo ze macie sile jak ja to zle moze Sue skonczyc najlepiej tylko spacerki z mezem i JuZ

Chocolateri dawaj te dobra wiesc!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem nienormalna Właśnie dowiedziałam się ze moja koleżanka jest w ciąży. Jestem zazdrosna i zła. Aż chce mi się płakać. Jestem chyba nienormalna. Ale nie mogę się cieszyć!! !!
 
Do góry