reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Psychicznie panika !!! Zastanawiam sie czy nie zapytać lekarza o jakieś antydepresanty... w nocy nie śpię, boje sie [emoji17] plamienia juz nie mam tylko brzuch mnie boli, kłuje ciągnie, w nocy musiałam tabletkę wziąć bo mnie ból obudził, ale tłumacze sobie ,ze bedzie dobrze [emoji846]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Będzie dobrze, musi być!!! Czyli nie czekanie na betę jest najgorsze, tylko później jak jest dodatnia, to czekanie na wizyte
 
Będzie dobrze, musi być!!! Czyli nie czekanie na betę jest najgorsze, tylko później jak jest dodatnia, to czekanie na wizyte
O tak :) beta to dopiero początek :)
Później się martwisz czy będzie serduszko,potem prenatalne a w międzyczasie cała gama obaw przed każdym bólem,kluciem itp :) są objawy to się boisz czy tak powinno być,nie ma objawów to stres czy nie dzieje się coś złego :)
a tego w ciąży jest sporo :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Wrocilam po 3miesiacach pierwsza proba iVf nieudana. Teraz stymuluje sie druga proba. Bardzo mi za.pierwszym razem pomoglo to, ze bylam tutaj. Teraz tez zamierzam byc z Wami. Pozdrawiam wszystkie starajace sie dziewczyny. Ma ktos moze cala liste jak przygotowywac sie do punkcji co mozna a co nie? Wiem jakies zapachy itp ale chcialabym to jeszcze raz przestudiowac. Nie.wiem jak.to.sie ma do powodzenia.in vitro ale chcialabym choc troszku sie dostosowac. Buziaki
 
Jestem nienormalna Właśnie dowiedziałam się ze moja koleżanka jest w ciąży. Jestem zazdrosna i zła. Aż chce mi się płakać. Jestem chyba nienormalna. Ale nie mogę się cieszyć!! !!
Rowniez twierdze ze to normalne. Ja zyje wsrod kolezanek dzieciatych ciesze sie z ichnimi szczescia ale jak uslyszalam ze przyjaciolka zaszla z drugim opowiadajac mi ze nie wie jak to sie stalo bo robi tosię raz na 2miesiace gdyz meza nie.ma w domu to az mi.sie ryczec zachcialo. I slucham od roznych na temat dzieci ale wolalbym by mnie oszczedzily. Pozdrawiam
 
Rowniez twierdze ze to normalne. Ja zyje wsrod kolezanek dzieciatych ciesze sie z ichnimi szczescia ale jak uslyszalam ze przyjaciolka zaszla z drugim opowiadajac mi ze nie wie jak to sie stalo bo robi tosię raz na 2miesiace gdyz meza nie.ma w domu to az mi.sie ryczec zachcialo. I slucham od roznych na temat dzieci ale wolalbym by mnie oszczedzily. Pozdrawiam
To jest okropne uczucie. Myślałam że tylko ja tak czuje. Wiem że nie powinnam zazdrościć ale nie potrafię. Wierzę tylko w to że sama niedługo będę w ciąży
 
Kiedy idziesz na wizytę? :) może będą bliźniaki :))

Jeszcze sie nie umówiłam, ale spróbuje na 14.02 [emoji6] i chyba jeszcze betę w przyszłym tyg zrobię... tak dla pewności [emoji846]
No sama jestem ciekawa tych bliźniaków, ale chyba beta powinna być wyższa jak 2 zarodki?

I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
To jest okropne uczucie. Myślałam że tylko ja tak czuje. Wiem że nie powinnam zazdrościć ale nie potrafię. Wierzę tylko w to że sama niedługo będę w ciąży
Kazda z nas mysle ze Cie rozumie i.ma podobnie. Nie czytam wczesniejszych postow bo jest ich sporo. W jakiej sytuacji teraz jestes? Czekasz na bete usg czy stymulacja?
 
Do góry