reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja jeszcze nigdy nie rodziłam i nie bylam swiadomie w ciazy dluzej niz miesiąc, wiec nie mam za bardzo doświadczenia, ale tez chcialabym naturalnie ;)
Ja też nie rodzilam dzieci, ale przy poronieniu miałam typowe skurcze porodowe. [emoji44] Matulu jak to boli [emoji23] jak zapytaja o cesarke to biorę [emoji2][emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie rodzilam dzieci, ale przy poronieniu miałam typowe skurcze porodowe. [emoji44] Matulu jak to boli [emoji23] jak zapytaja o cesarke to biorę [emoji2][emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochane!
Ja nakręcona na porod naturalny po 12 godzinach prób porodu naturalnego zdecydowano ze będzie trzeba ciąć. Od 13 do 19 oczekiwałam na miejsce na bloku operacyjnym. Moje rozwarcie zatrzymało się na 7 cm i mimo skurczy co 1,5-2 minut i podaniu leków na przyspieszenie porodu nic nie dało rady zrobić.
Okazało się ze córka "wisi" oplątana pępowina za nóżki. Tak nieszczęśliwie, ze gdyby zeszła do kanału byłby wielki problem. Pewnie wyrwałyby mi co nieco.
Dlatego co ma być to będzie. I ufajmy swoim lekarzom. To oni uczyli się latami..
Cc jest jednak duża ingerencja w organizm i nie jest jakoś super przyjemna "po".
Buziaki dla Was.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane!
Ja nakręcona na porod naturalny po 12 godzinach prób porodu naturalnego zdecydowano ze będzie trzeba ciąć. Od 13 do 19 oczekiwałam na miejsce na bloku operacyjnym. Moje rozwarcie zatrzymało się na 7 cm i mimo skurczy co 1,5-2 minut i podaniu leków na przyspieszenie porodu nic nie dało rady zrobić.
Okazało się ze córka "wisi" oplątana pępowina za nóżki. Tak nieszczęśliwie, ze gdyby zeszła do kanału byłby wielki problem. Pewnie wyrwałyby mi co nieco.
Dlatego co ma być to będzie. I ufajmy swoim lekarzom. To oni uczyli się latami..
Cc jest jednak duża ingerencja w organizm i nie jest jakoś super przyjemna "po".
Buziaki dla Was.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję... Oczywiście, jeśli trzeba to trzeba i już.
Ja miałam szczęście, że obyło się bez komplikacji i w swojej niewiedzy czekałam w domu na "prawdziwe" skurcze i jak mnie przyjęli na porodówkę, miałam 9 cm rozwarcia [emoji16]. Każdej życzę takiego porodu. Pewnie, że bolało, ale o 1 na oddziale, a o 4 córcia z nami.
Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj cały dzień w łóżku ;-) dzisiaj czuje się marnie nie mogę się wyprostować, a o toalecie nie wspomnę :-/. Czy po tym wszystkim @ będzie normalnie, czy wcześniej albo później.:p bo przy stymulacji trwała tylko 3 dni i nie wiem jak to teraz liczyć
 
Współczuję... Oczywiście, jeśli trzeba to trzeba i już.
Ja miałam szczęście, że obyło się bez komplikacji i w swojej niewiedzy czekałam w domu na "prawdziwe" skurcze i jak mnie przyjęli na porodówkę, miałam 9 cm rozwarcia [emoji16]. Każdej życzę takiego porodu. Pewnie, że bolało, ale o 1 na oddziale, a o 4 córcia z nami.
Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale szczęściara :)
Ja jeszcze nie myślę o porodzie :) podzieliłam sobie ciaze na etapy :) teraz czekam na 2 prenatalne, jak będzie ok zacznę szykować pokoik, potem zakupy i ewentualnie szkoła rodzenia a potem...niech się dzieje wola nieba ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale szczęściara :)
Ja jeszcze nie myślę o porodzie :) podzieliłam sobie ciaze na etapy :) teraz czekam na 2 prenatalne, jak będzie ok zacznę szykować pokoik, potem zakupy i ewentualnie szkoła rodzenia a potem...niech się dzieje wola nieba ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Beata ty jesteś z warszawy chyba a czy już wiesz w którym szpitalu będziesz rodzić bo ja zastanawiam nad warszawa

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj cały dzień w łóżku ;-) dzisiaj czuje się marnie nie mogę się wyprostować, a o toalecie nie wspomnę :-/. Czy po tym wszystkim @ będzie normalnie, czy wcześniej albo później.:p bo przy stymulacji trwała tylko 3 dni i nie wiem jak to teraz liczyć
Powinna pojawic sie na dniach. Ja mialam mocniesze krwawienie niz zwykle ale pierwsze 2 dni, potem taki "skrzep".A potem to plamienie. Na 4 dzień po punkcji.
 
Ja się bardzo boje powikłań po zbyt późnej decyzji o cesarce albo upierania się przy SN na siłę. Chcę SN ale z glową. Mowilam wam, moja kuzynka, rocznik 89 jak kilka z was, przez niedotlrnienie okoloporodowe do dzis nie jestvw stajlnie sama usiasc bez podparcia, potrzebuje pampersow, karmienia, podcierania śliny :( A była by taką ślicznã mlodą dziewczyną, może juz mamą, zamiast tego jest jak nabuzowany erotycznie kilkulatek I proboje dotykac kazdego swojego rechabilitanta, zakochoje sie w kazdym nowo poznanym facecie ktoru zblizy sie do jej wozka. Porazenie mozgowe nie zatrzymało burzy hormonòw I pewnych potrzeb :(

Tak więc ja bede omijać z daleka warszawską Świetâ Zofię, jest szał na ten szpital ale oni sã naprawdę powaleni z tym SN na siłe. Osobiście uderzała bym na Karową. Lezałam, super podejście personelu, swietne zaplecze dla noworodkow gdyby cos poszlo nie tak, najwyzsza referencyjność. Leżalam na sali pooperacyjnej z kangurujaca mamą po cesarce (za parawanem byla), świetną miala opiekę, na początku kangurował mąž. Bylam pod wrażeniem. No a poza tym wszystko nowiutkie, jedzenie pyszne, lozka elektrycznie sterowane na zwyklych salach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powinna pojawic sie na dniach. Ja mialam mocniesze krwawienie niz zwykle ale pierwsze 2 dni, potem taki "skrzep".A potem to plamienie. Na 4 dzień po punkcji.
Wczoraj po punkcji było krwawienie, dzisiaj tylko jest plamienie. Leki jakie teraz biorę to 3x1 duphaston i raz dziennie dostinex wczoraj miałam tylko raz podać Crinone. Teraz bardzo czekam na @ z 2 powodów oby był transfer i chcę się już ładnie oczyścić :p
 
Do góry