reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Spoko ja zachłanna nie jestem , a to są tylko żarty
Przeciez ja wiem. Zeby to bylo takie proste to bym oddala kazdej z was chociaz kawalek. I wszystkie jestesmy na tym forum z jednego i tego samego powodu. Ale ja wierze ze przyjdzie taki dzien i kazda z was bedzie sie chwalic pozytywna beta a potem wstawiac zdjecia z usg jak my teraz.
Za wszystkie trzymam ✊✊✊✊
 
reklama
Na własna rękę biorę te leki s magnez zwykły z b6 a dla kobiet w ciąży są inne?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Aby preparat mógł mieć zapis "dla kobiet w ciazy" firma rejestrująca musi dodatkowo zapłacić. Pracowałam m.in. z suplementami diety przez 10 lat. Wybieraj suplementy znanych firm. Dużo by cały proceder przekrętow z suplemtami opisać. Nie kupuj produktów najtańszych.
Jeśli pojawią się skurcze bardzo dobry preparat to Cardiomin ( wapń magnez potas i B6) .


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szkoda ze to nie dziala
Screenshot_2017-01-24-11-44-54.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-01-24-11-44-54.png
    Screenshot_2017-01-24-11-44-54.png
    224,3 KB · Wyświetleń: 583
Embriolodzy z Novum chyba jednak sądzą inaczej. Niski estradiol jak i progesteron to skutek niepowodzenia a nie jego przyczyna. Najwazniejsza w implantacji jest jakość zarodka --> Link do: nOvum - Przychodnia Leczenia Niepłodności | Czy przyczyną niepowodzenia mógł być spadek poziomu estradiolu?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Przeczytaj że zrozumieniem o przygotowaniu śluzówki. Poszukaj co ja przygotowuje i możemy dyskutować;)
 
Kochane kobiety jak w końcu widzicie 2 kreski na teście ważne aby zacząć się suplementowac :-) wybierajcie preparaty zawierające jod i co ważne dodatkowo zażywajcie wapń. Często się słyszy że dziewczynom psują się zęby w ciązy a to dlatego że zapotrzebowanie na wapń wzrasta o ponad 100 %. Nie jesteśmy w stanie dostarczyć tego z naszą dieta. Zachęcam też do poczytania na temat DHA [emoji16] badania dowiodły że dzieci matek suplementujacych lepiej/ szybciej się rozwijały.




Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przeczytaj że zrozumieniem o przygotowaniu śluzówki. Poszukaj co ja przygotowuje i możemy dyskutować;)

Słuchaj, jesli masz jakąś ciekawe informacje na temat progesteronu i będziesz na tyle uprzejma żeby sie nią podzielić to naprawdę super, chętnie łykniemy więcej wiedzy.

Natomiast takie rzucanie, ze "możemy poszukać co ty przygotowywujesz i wtedy wdawać sie z tobą w dyskusję", choć by to była praca doktorska na ten konkretny temat jest zwyczajnie nie fajne.

Z moich informacji wynika, ze na cyklu, w którym progesteron naturalnie jest wytwarzany przez ciałko żółte zrodek, jego nieprawidłowy rozwój skutkujący niskim przyrostem bety, jego ewentualna niezgodność immunologiczna aktywujący limfocyty - rownież te odpowiedzialne za autofagię i zanik ciałka żółtego Jak najbardziej mogą miec wpływ na spadek progesteronu. Oczywiście w druga stronę progesteron jak najbardziej może miec i ma wpływ na rozwój zarodka. Oraz na przygotowanie śluzówki. Wszystko sie zapętla. Myślę, że to miał na myśli lekarz Mawili.

Jesli masz na ten temat inne zdanie/ wiadomości to bardzo chętnie je poznam, ciekawska ze mnie osoba :)
 
Hej Kochane ja wam pośle fluidy nawet nawet na czworaczki :) Ewcia bierze tego grubszego :) pisałam Jej to i wam napisze wpadaj cie na kawkę bo kto do mnie przychodzi dwa razy zaraz w ciąży kobitki albo jeśli to facet to ojcem zostaje juz mam na koncie 3 takie przypadki :) tylko musicie sie spieszyć bo juz długo moje chłopaki nie posiedzę w brzuchu :)
 
Hej Kochane ja wam pośle fluidy nawet nawet na czworaczki :) Ewcia bierze tego grubszego :) pisałam Jej to i wam napisze wpadaj cie na kawkę bo kto do mnie przychodzi dwa razy zaraz w ciąży kobitki albo jeśli to facet to ojcem zostaje juz mam na koncie 3 takie przypadki :) tylko musicie sie spieszyć bo juz długo moje chłopaki nie posiedzę w brzuchu :)
Jeśli tak jest to ja chętnie wpadnę na kawe ;))
 
Hej Kochane ja wam pośle fluidy nawet nawet na czworaczki :) Ewcia bierze tego grubszego :) pisałam Jej to i wam napisze wpadaj cie na kawkę bo kto do mnie przychodzi dwa razy zaraz w ciąży kobitki albo jeśli to facet to ojcem zostaje juz mam na koncie 3 takie przypadki :) tylko musicie sie spieszyć bo juz długo moje chłopaki nie posiedzę w brzuchu :)
Haha, z tego co pisałaś to masz teraz kształty bogini płodności jaskiniowców to sie nie dziw, ze takie fluidy rozsiewasz ;) FAkt, trzeba sie spieszyć na tą kawoterapię bo jak chłopaki wyskoczą to i czar boskości pryśnie i czasu na kawusie mieć ni będziesz ;)


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
reklama
Do góry