reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przeczytaj że zrozumieniem o przygotowaniu śluzówki. Poszukaj co ja przygotowuje i możemy dyskutować;)

Tak mnie właśnie tknęło, że chyba ci się wdarła niewinna literówka i miało być "co JĄ przygotowuje" a nie co ty przygotowujesz. Śmieszna sprawa, mały ogonek a cała złość mi przeszła. Sorki. ;)

Ale dalej zachęcam do podzielenia się ciekawymi informacjami.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Ostatnia edycja:
Haha, z tego co pisałaś to masz teraz kształty bogini płodności jaskiniowców to sie nie dziw, ze takie fluidy rozsiewasz ;) FAkt, trzeba sie spieszyć na tą kawoterapię bo jak chłopaki wyskoczą to i czar boskości pryśnie i czasu na kawusie mieć ni będziesz ;)


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
Nie wiem jak to działa ale pierwszy kolega był u mnie na początku ciąży i nie minęło 2 miesiące a bratowa mówi "wiesz Tomek będzie miał 3 dziecko ! Gosia jest w 7tc" za jakieś 3 miesiące następne pisze do mnie koleżanka do jakiego lekarza chodzę bo ona w ciąży jest a tydzień temu byłam u Mamy i jej sąsiedzi z którymi się spotykamy będą mieli dzieciątko no i kolezanka z pracy to juz 4 osoba no nawet mój brat się śmiał ze rozsiewam jak grypę
 
Witajcie dziewczyny, my właśnie wróciliśmy do domku po badaniach. Wszystko jest w porządku z Babelkiem, ryzyko wystąpienia ZD 1:14067 :) wszystko na swoim miejscu, serducho bije pieknie, ajjj i ogólnie jestem przeszczęśliwa :) znaleźli u mnie jakiegoś mięśniaka, narazie jest ok i w niczym nie przeszkadza Maleństwu. Pozdrawiamy Was Kochane
 
Witajcie dziewczyny, my właśnie wróciliśmy do domku po badaniach. Wszystko jest w porządku z Babelkiem, ryzyko wystąpienia ZD 1:14067 :) wszystko na swoim miejscu, serducho bije pieknie, ajjj i ogólnie jestem przeszczęśliwa :) znaleźli u mnie jakiegoś mięśniaka, narazie jest ok i w niczym nie przeszkadza Maleństwu. Pozdrawiamy Was Kochane
No to superowo :) A męśniakiem sie zajmiesz jak już bąbelek będzie na świecie. :)
 
Ja już po wizycie z tego co zrozumiałam mam 10 jajeczek :'( kolejne usg w piątek w poniedziałek /wtorek punkcja! dzisiaj dostałam leki puregon i orgalutran

No to świetnie, czemu smutna minka. Mi na pierwszym usg po stymulacji było widać po 6 w każdym jajniku. Finalnie urosło 17, z czego 15 okazało sie być dojżałych. Pamiętaj, ze u ciebie (do 35lat) i tak zapłodnią tylko 6. Ewentualnie jak by było sporo jajeczek to można je zamrozić. Tylko dodatkowa opłata - za zamrożenie i za przechowywanie.
 
Ja jechałam na tym puregonie od początku, dawka 150 a na twoim etapie włączyli mi Orgalutran. A dzień przed punkcja jeszcze coś :)


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
reklama
Ja już po wizycie z tego co zrozumiałam mam 10 jajeczek :'( kolejne usg w piątek w poniedziałek /wtorek punkcja! dzisiaj dostałam leki puregon i orgalutran
U mnie widzieli 3 czy 4 a finalnie pobrano 6. Nie ilość a jakosc jest ważna, więc skąd ta smutna minka. Trzymam mocno kciuki za piękne zarodki po punkcji. [emoji173]
Ja nawet nie proszę o dopisanie do kalendarza by nie zapeszać . Oby u mnie chociaż jedno jajo się dzielilo a już będę szczęśliwa [emoji16] Jutro się dowiem [emoji44]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry