reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny milych widoczkow

Rowniez mialam sny erotyczne wiecej niz normalnie wlasnie Po transferze,to chyva Norma bo wiekszosc z nas ma Po transferze;)

Gosia Ja razem z husann oddam moj brzuszek od damy ci parke haha to bedziesz miec blizniaki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny milych widoczkow

Rowniez mialam sny erotyczne wiecej niz normalnie wlasnie Po transferze,to chyva Norma bo wiekszosc z nas ma Po transferze;)

Gosia Ja razem z husann oddam moj brzuszek od damy ci parke haha to bedziesz miec blizniaki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A to bardzo dobrze bo ja chcem blizniaki :)
 
Witajcie Dziewczyny:) , Gosiu / Hooppe ja również przygotowuje się do kolejnego podejścia tylko że mi zostało jeszcze jakieś 7 tabletek anty , okres no i zaczynam stymulacje tym razem długim protokołem i tym razem w Invikcie w Gdańsku - może uda im się z moich słabiutkich jajeczek coś wykrzesać :) a powiedzcie mi proszę bo dokładnie nie pamietam jak lekarz mówił - kazał się zgłosić tak w 2-3 dniu miesiączki zobaczyć czy jajniki odpowiednio wyciszone i wtedy decyzja o stymulacji , wiecie od którego dnia cyklu zaczyna się stymulację długim protokołem??
 
Witajcie Dziewczyny:) , Gosiu / Hooppe ja również przygotowuje się do kolejnego podejścia tylko że mi zostało jeszcze jakieś 7 tabletek anty , okres no i zaczynam stymulacje tym razem długim protokołem i tym razem w Invikcie w Gdańsku - może uda im się z moich słabiutkich jajeczek coś wykrzesać :) a powiedzcie mi proszę bo dokładnie nie pamietam jak lekarz mówił - kazał się zgłosić tak w 2-3 dniu miesiączki zobaczyć czy jajniki odpowiednio wyciszone i wtedy decyzja o stymulacji , wiecie od którego dnia cyklu zaczyna się stymulację długim protokołem??
Hej,ja szłam długim protokołem. Z tego co pamiętam to zaczęłam zaraz po miesiączce i nie później niż 6/7 dzień cyklu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry