reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tsh; hormony amh Wit D hbs, hcv;Hiv,test kilowy rozyczke toxoplazmoze ureaplasme chlymadia. Czy coś powinna zbadać jeszcE
Kochana, każda z nas ma inną historie. Ja nie robiłam w sumie nic więcej poza,nazwijmy to,standardowymi badaniami (to co wymieniłas prócz ureaplasme). U mnie były wszystkie badania książkowe,prócz tych jajowodow i mojej tarczycy. Zaufaj lekarzowi i daj się poprowadzić :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana, każda z nas ma inną historie. Ja nie robiłam w sumie nic więcej poza,nazwijmy to,standardowymi badaniami (to co wymieniłas prócz ureaplasme). U mnie były wszystkie badania książkowe,prócz tych jajowodow i mojej tarczycy. Zaufaj lekarzowi i daj się poprowadzić :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji ForumOTE]
dziękuję za pomoc
d
 
Ale nie mówił o sytuacji gdzie ciało produkuje progesteron? O ciazy na cyklu z ciałkiem żółtym? Bo u mnie na sztucznym progesteronu nie produkuje ani produkować nie bede zanim sie łożysko nie rozwinie. Poziom jest zależny wyłącznie od tego, jak sie wchłania to co biorę i powodzenie albo nie nie ma tu nic do rzeczy na tym etapie jesli idzie o poziom progesteronu. Przynajmniej tak to rozumiem.


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
Nie masz na to niestety teraz już wpływu. Ja po pierwszym nieudanym transferze miałam tak mizerny progesteron ze przy drugim wręcz się uparlam żeby przepisal mi coś lepszego niz dupek i o wiekszej dawce. Dał prolutex i crinone. Niestety przy drugim transferze tez sie nie udalo mimo wysokiego progesteronu. Powiedzial ze po prostu widocznie z zarodkiem było coś nie halo (mimo ładnej blastki 4AB). Wszystkie transfery miałam na cyklu sztucznym więc nawet nie wiem jak to jest na naturalnym. Sa takie osoby, którym luteina dopochwowa się w ogóle prawie nie wchłania. Obserwuj to u siebie. Ja jestem sceptycznie nastawiona do tych lutein dopochwowych i to jeszcze z jednym i tym samym aplikatorem. Obyś miała super progesteron i wysoką betę i nie zamartwiaj się tYlEeEeEe bo będzie dobrze zobaczysz ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie rozmawiałam z mamą bo jest bardzo ciekawa tego wszystkiego i widać, że się martwi mówi tak córcia jeszcze nie jesteście na swoim cały czas wam brakuje pieniędzy, żeby skończyć i teraz jeszcze tyle płacisz, żeby mieć dziecko itp. Ja mówię mama za pierwszym razem udaje się bardzo małej liczbie kobiet, może być tak, że zostanę mama za 4 lata. Mama tak mówi o kasie ale wydaje mi się, że nie chciała mi powiedzieć, że porostu się martwi tym wszystkim. Cieszę się, że moja mama wie o wszystkim bo tylko z mamą mogę porozmawiać i z moim mężem i oczywiście z wami.
 
reklama
Do góry