reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi za 2, ale z tym pierwszym było dużo (według mnie) zaniedban lekarza. Totalnie zignorowal moje problemy endokrynologiczne. Jak zrobiłam z tym porządek przed 2 transferem od razu się udało,mimo że miałam dość grube (według lekarza ) endometrium 14mm i chyba sama nie wierzyła do końca,że się uda. Stąd decyzja o podaniu 1 zarodka a nie 2, może bym dziś była w ciąży z bliźniakmi ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Widzisz ja mialam 15mm i dwoch gin stwierdzilo ze jest idealne...nie na co sie trzymac ich sztywnych ram bo co lekarz to opinia...
 
Gratuluję tak bym chciała żeby mi się udalo za 1 razem. Nie wiem czy dam radę podejść 2 raz i co z kasa
Ja mam na szczęście jeszcze 4 Bable,które na mnie czekają :)
Najważniejsze to na spokojnie,dokładnie wszystko zbadać i doprowadzić do porządku. Badalas sobie tarczyce?tsh,ft4,przeciwciała? To też bardzo ważne.
I pamiętaj żeby nie wywierać na sobie tak dużej presji. Wszystkie tu wiemy,że może się nie udać za pierwszym czy n-tym razem. Ale najważniejsze to się nie poddawać:) w wielu klinikach można skorzystać ze Wsparcia psychologa,może zastanów się nad taka opcja,jeśli masz w związku z podejściem tak duży stres.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, poradźcie mi. Transfer był w srodę, progesteron był badany na 6 dni przed, zanim jeszcze zaczęłam aplikować lutinus. Nie miałam zleconego robienia tego progesteronu, przed i po transferze aplikuję lutinus 3xdziennie. Innego progesteronu nie. To naprawdę normalne? Betuję w piątek. Na moim miejscu latały byście po mieście na własna rękę sprawdzać ten progesteron czy to bez sensu i lepiej siedzieć na tyłku i nie kombinować?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
Ja też tak mam. 3xLutinus. Od dzisiaj po punkcji aż do wizyty , która jest przewidziana 2 tyg po pozytywnym teście. W międzyczasie zero zleconych badań

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam na szczęście jeszcze 4 Bable,które na mnie czekają :)
Najważniejsze to na spokojnie,dokładnie wszystko zbadać i doprowadzić do porządku. Badalas sobie tarczyce?tsh,ft4,przeciwciała? To też bardzo ważne.
I pamiętaj żeby nie wywierać na sobie tak dużej presji. Wszystkie tu wiemy,że może się nie udać za pierwszym czy n-tym razem. Ale najważniejsze to się nie poddawać:) w wielu klinikach można skorzystać ze Wsparcia psychologa,może zastanów się nad taka opcja,jeśli masz w związku z podejściem tak duży stres.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tsh; hormony amh Wit D hbs, hcv;Hiv,test kilowy rozyczke toxoplazmoze ureaplasme chlymadia. Czy coś powinna zbadać jeszcE
 
reklama
Widzisz ja mialam 15mm i dwoch gin stwierdzilo ze jest idealne...nie na co sie trzymac ich sztywnych ram bo co lekarz to opinia...
Dokładnie :)
Ja od początku wiedziałam,wierzyłam że się uda i nie dopuszczalam do głowy żadnej innej myśli :)
Czy z endo 10,14 czy więcej :)
Ale masz rację, raz tylko zasiegnelam opinii poza swoim gin prowadzącym. Ci lekarz to niby mówił podobnie ale coś od siebie wtrącił. Tylko człowiek ma metlik w głowie. Grunt to mieć jednego,zaufanego lekarza.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry