reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiu bardzo mi przykro. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co to za ból.
Dlaczego ludzie porządni, którzy są w staniue oddać całe serce drugiej osobie tak muszą się nacierpieć???
 
reklama
Dziewczyny jednak to poronienie, ogromna ilosc krwi, coraz wiecej skrzepow i coraz wiekszy bol podbrzusza. Raczej zakoncze historie z invitro bo pdychicznie nie daje rady. Zycze Wam wszystkiego naj, duzo dzieci przede wszystkim. Ja mam jednego synka i na nim mam zamiar sie teraz skoncentrowac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mi przykro :( trzymaj się dzielnie!

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jednak to poronienie, ogromna ilosc krwi, coraz wiecej skrzepow i coraz wiekszy bol podbrzusza. Raczej zakoncze historie z invitro bo pdychicznie nie daje rady. Zycze Wam wszystkiego naj, duzo dzieci przede wszystkim. Ja mam jednego synka i na nim mam zamiar sie teraz skoncentrowac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu [emoji22][emoji22]
Strasznie mi przykro :(
Życzę Ci teraz dużo siły.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jednak to poronienie, ogromna ilosc krwi, coraz wiecej skrzepow i coraz wiekszy bol podbrzusza. Raczej zakoncze historie z invitro bo pdychicznie nie daje rady. Zycze Wam wszystkiego naj, duzo dzieci przede wszystkim. Ja mam jednego synka i na nim mam zamiar sie teraz skoncentrowac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo przykro...
 
Dziewczyny jednak to poronienie, ogromna ilosc krwi, coraz wiecej skrzepow i coraz wiekszy bol podbrzusza. Raczej zakoncze historie z invitro bo pdychicznie nie daje rady. Zycze Wam wszystkiego naj, duzo dzieci przede wszystkim. Ja mam jednego synka i na nim mam zamiar sie teraz skoncentrowac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro kochana, ja poronilam w sierpniu wiem co to znaczy :-( nie podawaj się!
 
reklama
Asia!!!! Bardzo mi przykro!!!



Ha weucilam do pracy 10 dni Po transferze i tak zostalo a jestem w 7 mscu ,planowany koniec pracy 8 miesiac ,obydwie jestesmy silne i lekarz tez mowi to zalezy od pracy ,samopoczycia mamy oraz dziecka, czasem man praca stojaca ze musze lazic czasem caly dzuen siedze Ale dahemy rade jeszxze pracowac ;))
Jedyne co to zskonczylam sprzatac dom od niedawna juz mi sie nie chce ani z mopem tanczyc;)
Zycze kazdej dziewczynie tak cudownej ciazy jak ja przechodze,tylko zgaga i placz nerwy mam ale staram Sue z nerwami walczyc s na zgage wypije mleko I triche lepiej;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry