reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przykro mi Asiu [emoji45]
Masz z tego co pamiętam jeszcze mrozaczki, więc się nie poddawaj.
Spójrz na mnie... rak szyjki macicy.. starania przez 11 lat , 5 poronien, polip, mięśniaki, w międzyczasie endometrioza... już jedno IVF zakończone brakiem zarodków, przeprowadzone bez narkozy. Bolało jak cholera, morfina na mnie naprawdę nie działa [emoji45] płacz i załamanie gdy zadzwonili z laboratorium, że nie mam przyjeżdżać na transfer bo z 7 komórek nie ma nawet jednego zarodka.
Jutro znowu punkcja, druga próba. Jak to mówią do 3 razy sztuka.
Zregeneruj się psychicznie, nabierz dystansu i wróć po zarodki. Buzka dla Ciebie. [emoji8]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :)
Szukam wsparcia..
5 lat staran, jestem po dwoch inseminacjach, 8 niesiecy przerwy. W piatek dowiedzialam sie ze mam torbiel endometrialna 4cm i ze mamy pomyslec nad in vitro.
Ilu z Was sie udalo za pierwszym razem?
Jesten zaskoczona ta informacja. Na in vitro oczywiacie się zdecydujemy ale potrzeba mi wsparcia bo juz mam dosc...
 
Hey. Wlaśnie jestem po pierwszej probie , to moj 11dpt i dzis zrobilam test choć powinnam dopiero jutro.... Wyszedl negatywny. Boli mnie brzuch jak na @ plecy i tyleczek plus glowa od czasu do czasu. Krwawien nie mam ani plamien.Mialam transfer 5 dniowego zarodka. Nie wiem.. Moze jest jeszcze nadzieja..
 
Przykro mi Asiu [emoji45]
Masz z tego co pamiętam jeszcze mrozaczki, więc się nie poddawaj.
Spójrz na mnie... rak szyjki macicy.. starania przez 11 lat , 5 poronien, polip, mięśniaki, w międzyczasie endometrioza... już jedno IVF zakończone brakiem zarodków, przeprowadzone bez narkozy. Bolało jak cholera, morfina na mnie naprawdę nie działa [emoji45] płacz i załamanie gdy zadzwonili z laboratorium, że nie mam przyjeżdżać na transfer bo z 7 komórek nie ma nawet jednego zarodka.
Jutro znowu punkcja, druga próba. Jak to mówią do 3 razy sztuka.
Zregeneruj się psychicznie, nabierz dystansu i wróć po zarodki. Buzka dla Ciebie. [emoji8]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji15] nie znałam Twojej historii ,moje starania i "problemy" to jak jakis katar przy Twoich problemach [emoji17] ale trzymam kciuki i będę o Tobie myśleć ,bedzie dobrze, musi być dobrze !!! [emoji8]

Hej :)
Szukam wsparcia..
5 lat staran, jestem po dwoch inseminacjach, 8 niesiecy przerwy. W piatek dowiedzialam sie ze mam torbiel endometrialna 4cm i ze mamy pomyslec nad in vitro.
Ilu z Was sie udalo za pierwszym razem?
Jesten zaskoczona ta informacja. Na in vitro oczywiacie się zdecydujemy ale potrzeba mi wsparcia bo juz mam dosc...

My tez juz 5 lat sie staramy i wczoraj miałam pierwsze Ivf, długo zwlekaliśmy z ta decyzja. 2 podejścia do iui które sie nie odbyły z powodu braku dawki prawidłowego nasienia,były dla nas dużym ciosem ale ogarnelismy sie i walczymy! Także poczytaj fora i głowa do góry, nie jesteście sami [emoji6]



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Hey. Wlaśnie jestem po pierwszej probie , to moj 11dpt i dzis zrobilam test choć powinnam dopiero jutro.... Wyszedl negatywny. Boli mnie brzuch jak na @ plecy i tyleczek plus glowa od czasu do czasu. Krwawien nie mam ani plamien.Mialam transfer 5 dniowego zarodka. Nie wiem.. Moze jest jeszcze nadzieja..

Ale test z sikacza? Tylko beta albo i dwie dadzą Ci odpowiedz... także do labo!


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Hey. Wlaśnie jestem po pierwszej probie , to moj 11dpt i dzis zrobilam test choć powinnam dopiero jutro.... Wyszedl negatywny. Boli mnie brzuch jak na @ plecy i tyleczek plus glowa od czasu do czasu. Krwawien nie mam ani plamien.Mialam transfer 5 dniowego zarodka. Nie wiem.. Moze jest jeszcze nadzieja..

Cześć Hope. Jesteś tydzień przede mną, dziś mój 4dpt, pierwsza próba. A to świeży transfer czy crio? Zarodek ile miał dni? No i test to sikacz, nie beta, tak?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
Pixi jak się czujesz?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony
 
reklama
Cześć Hope. Jesteś tydzień przede mną, dziś mój 4dpt, pierwsza próba. A to świeży transfer czy crio? Zarodek ile miał dni? No i test to sikacz, nie beta, tak?


.......................................................................
PGS 5 blastek, 4 zdrowe, pierwszy przytulony

To moj pierwszy transfer 5dniowego zarodka,a test robilam sikany bo nie mam mozliwosci zrobienia bety bo tu w anglii nie ma czegos takiego ,ze mozna isc do laboratorium. A jak ty sie czujesz? Masz jakies objawy?
 
Do góry