reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Kobitki. Ja juz po badaniu i wygląda na to, że na tym etapie jest wszystko ok. Lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń.
1484938739-aaaaaa.jpeg

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom

Wynik super! Też chciałabym taki zobaczyć. Idę na pappa w lutym. Jak to wygląda? Jest tylko pobranie krwi? Czy jeszcze jakieś badanie? Ile czeka się na wynik?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
My juz po wizycie. A wiec Kubus odwrocil sie i jest juz ulozony glowka w dol co dalo sie juz odczuc. Wazy 1234 g nie dal sobie zrobic zdjecia bo buzke zakryl raczkami. Szyjka jeszcze dluga zamknieta 3.44 cm. Tylko zaczelo mi cisnienie skakac dzis mialam 157/97 i mam codziennie mierzyc. I moja waga tez poszla w gore 29 tc i +11 kg.
Oj kochana to uwazaj na te cisnienie. A Kubus kawal chlopaka juz :*
 
Ja tez sobie to caly czas powtarzam. Ale choc raz jak patrze w lustro to mi nie przeszkadza ze brzusio to boczek wystaje :D
I właśnie mi też nie przeszkadza fakt jestem niska a a mam wielki brzuch i cycki to trochę śmiać mi się chce jak patrze w lustro taka mala baryleczka na patykach tak długo czekalam na ten brzuch a teraz patrze jak nie na siebie tak dziwnie a za chwilę juz go nie będzie dziwnie o tym myśleć
 
reklama
Do góry