reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Rybka jak tam po wizycie ??? Jak chlopaki
Hej melduje :) chłopaki super obrucili się i już mi nie leżą głowami na pecherzu mało miejsca mają to kopniaki i boksowanie prawie cały czas w tych samych miejscach przepływy super prawie identyczne szyjka zamknięta dostałam fiolke na badanie gbs teraz 6.02 prenatalne i potem już umawiamy się kiedy tniemy i chłopaki juz będą zostało mi jakie 6-7 tygodni :) ogólnie dxieci super ja super doktorek powiedział ze medal mi da i życzył by sobie zęby każda pacjentka tak przechodziła ciążę z obciazeniami to nie musiało by być oddziałów patologi ciąży :)
 
Hej melduje :) chłopaki super obrucili się i już mi nie leżą głowami na pecherzu mało miejsca mają to kopniaki i boksowanie prawie cały czas w tych samych miejscach przepływy super prawie identyczne szyjka zamknięta dostałam fiolke na badanie gbs teraz 6.02 prenatalne i potem już umawiamy się kiedy tniemy i chłopaki juz będą zostało mi jakie 6-7 tygodni :) ogólnie dxieci super ja super doktorek powiedział ze medal mi da i życzył by sobie zęby każda pacjentka tak przechodziła ciążę z obciazeniami to nie musiało by być oddziałów patologi ciąży :)
Cudownie czytac takie wiadomosci...calysy dla dzielnej mamy i jej chlopcow...
 
Cudownie czytac takie wiadomosci...calysy dla dzielnej mamy i jej chlopcow...
Dziękuję całuski ode mnie i chłopaków :) <3 zaczynam się stresować dziś miałam już taki realistyczny sen ze jadę na cc ze aż się obudziłam z przerażeniem ze aż mój mąż się wystraszyl a potem jeszcze moja nieszczęsna teściowa mi się przyśniła i nie wiem co było gorsze chyba teściowa ;)
 
W kalkulatorach, z których korzystałam można było wpisać datę ostatniej miesiączki ALBO datę zapłodnienia (która oczywiście w przypadku naturalnych zapłodnień rzadko jest znana).
Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Jasne, pisząc "liczy się od" miałam na myśli, ze pierwsze dwa tygodnie ciazy są jak jeszcze nie ma zarodka :) I potem często jest zdziwko ze ciąża 4-5 tygodniowa w dniu spodziewanego okresu przy naturalsach. Sama tak miałam :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Ja dziś zatestowałam- 8dpt, 3 dniowe zarodki. I niestety biel aż razi po oczach. Nie ma czego dopatrywać jak przy wczorajszym teście, na którym były chyba jeszcze widoczne resztki ovitrelle.
Ja wiem, że to jeszcze może być za szybko itd, itp, ale chyba czas pogodzić się z ostateczną porażką ;(. Nie tak miał wygladać ten dzień, nakręciłam się tym wczorajszym cieniem niepotrzebnie.
Trzymam kciuki, zeby jeszcze cien sie pokazal w kolejnych dniach!!!

Koniczynko sunrise, powodzenia przy transferze! :)
 
Dziękuję całuski ode mnie i chłopaków :) <3 zaczynam się stresować dziś miałam już taki realistyczny sen ze jadę na cc ze aż się obudziłam z przerażeniem ze aż mój mąż się wystraszyl a potem jeszcze moja nieszczęsna teściowa mi się przyśniła i nie wiem co było gorsze chyba teściowa ;)
No cesarka to piękny sen po niej jest tylko cudnie.
Ale teściowa. ...... jezu co za koszmar Ci się śnił ta wredna baba brrrr akysz siooooo.
 
No cesarka to piękny sen po niej jest tylko cudnie.
Ale teściowa. ...... jezu co za koszmar Ci się śnił ta wredna baba brrrr akysz siooooo.
Mój mąż to samo powiedział jak mu o powiedziałam o śnie z udziałem jego mamusi to mi powiedział ze dzieci starsze i mam śnić tylko o miłych ludziach i rzeczach :)
 
reklama
Do góry