reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mnie też coś rozkłada...mam straszny kaszel a Bąblowi ewidentnie się on nie podoba.. wypiłam herbe z miodem, zaraz zrobię sobie mleko z miodem i masłem..macie jeszcze jakieś sposoby?
Dla mnie świetnym sposobem jest Amol - nacieram nim stopy na noc i zakładam skarpetki i do łóżka oraz dodatkowo nacieram nim klatkę piersiową -mnie i mężowi pomaga :-) :)
 
reklama
Ewunka ja tez mialam na zywca i nie załuje. Pani dr wypytywala mnie jaka mam tolerancje na bol , a ja po opearacjach laparotomii z usuwaniem miesniakow, abrazji i bardzo bolesnych miesiaczkach wiem ze duza ;) a zdecydowalam sie dlatego ze w sumie w niedługim czasie miala 3 znieczulenia przy punkcji do in vitro a takie znieczulenia to jednak mocne leki zostawiajace jakis tam slad. Poza tym bardzo szybko do siebie doszlam po zabiegu i mogłam z Katowic wracac do domu co było dla mnie najwazniejsze bo najgorsze jest przebywanie w szpitalach, a w domu czuje komfort odsypiam. Bol jest taki dziwny najgorsze jest wejscie a mialam na 3 razy bo 3 polipy byly . Mam nadzieje ze pomoglam i dasz rade dziewczyno bo swoje z bolami juz przeszłas sporo :)
Dam radę wyjścia nie mam :)
Chyba nie taki diabeł straszny ( mam nadzieje )

Kiedy masz kontrolę i zielone światło. ? Masz mrozaki czy 4 stymulacja. ?
Pozdrawiam
 
free-vector-medals-medal-vector_006155_Medal5.jpg
Zosienka dla Ciebie .:*
A co oni Was tak daleko na operację wysłali :errr: nie umieli sami :o
 

Załączniki

  • free-vector-medals-medal-vector_006155_Medal5.jpg
    free-vector-medals-medal-vector_006155_Medal5.jpg
    145,3 KB · Wyświetleń: 440
Dziewczyny, pytanie o estrofem. Czujecie się po nim jakoś dziwnie? Mi jest strasznie zimno. Czwarty dzień jem go 3 tabletki na dobę. Jem też akard 75 (bo mi lekarz nie zapisał ale zapytałam przez telefon przy okazji jak zadzwonił w sprawie zarodkow bo ja mam żylaki i troche się boję. Powiedział ze mogę brać coś w tym stylu, wymienił kilka nazw leków ale tylko akard zapamiętałam tyle że nie wspominał o dawce. W aptece były 75 i 150, farmaceutka powiedziała ze profilaktycznie bierze się 75. A wy jak bierzecie?


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Dziewczyny a jak to jest bo Ja tak się zastanawiam jak miałam transfer w poniedziałek na naturalnym to był 19 dzień cyklu zarodki 3 dniowe a cykle mam 28 dni jak w zegarku to ja w 9 dni po transferze mam robić betę czy jak ? Z leków biorę tylko duphaston 3x1 on wiem ze potrafi opóźnić okres .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Sadze ze to nie ma znaczenia teraz dnie cyklu zrob bete poprostu 12 dni Po transferze
Ja 23/7 mialam transfer byl to 16 dc na naturalnym, trzechdniowych ,cykle moje byly co 28,29,30 dni
Bete robilam dopiero w szpitalu w 15 dpt Ale test moczu JuZ w 9dpt mi wyszedl pozytyw ,oczywiscie lepiej ribic jak kto uwaza I czytac rozpiske ;))

A wozeczki to wszystkie mi Sue podobaja ,gdybym mogla to byl wiecej kupila[emoji13][emoji13] jeden taki jak husann drugi jak zosia i co dzien inny bym wybierala [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, pytanie o estrofem. Czujecie się po nim jakoś dziwnie? Mi jest strasznie zimno. Czwarty dzień jem go 3 tabletki na dobę. Jem też akard 75 (bo mi lekarz nie zapisał ale zapytałam przez telefon przy okazji jak zadzwonił w sprawie zarodkow bo ja mam żylaki i troche się boję. Powiedział ze mogę brać coś w tym stylu, wymienił kilka nazw leków ale tylko akard zapamiętałam tyle że nie wspominał o dawce. W aptece były 75 i 150, farmaceutka powiedziała ze profilaktycznie bierze się 75. A wy jak bierzecie?


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Nie pomogę nie jadam tego ;)
 
Żałuje trochę, ze wybrałam podejście na sztucznym. Tak, wybrałam. Bo to było tak.
- Panie doktorze, czy transfer będzie na sztucznym czy na naturalnym?
- Na tabletkach
Następne spotkanie:
- Dlaczego u mnie podejście na sztucznym?
- W pani wypadku to bez znaczenia. Jak chce pani na naturalnym to może być na naturalnym. Na tabletkach jest po prostu wygodniej.
- Nie no, skoro to bez znaczenia a w mówi pan na tabletkach łatwiej to niech będzie na tych tabletkach. - tyle, ze wtedy myślałam o tym pod kontem progesteronu, który trzeba kupować i przyjmować jesli się uda na tym sztucznym i pomyslałam sobie ze pal licho, jak się uda to mogę i do końca ciaży przyjmować jak będzie trzeba. Ale teraz zakiełkowało mi w głowie ze skoro moje piersi to jeden torbiel na drugim, muszę robić usg co pół roku a w wakacje trzeba było biopsję to może lepiej by było na naturalnym jednak. Mówiłam mu wcześniej, zdjęcia usg dawałam, pewnie nawet nie pamięta. No nic, na kolejne podejście się dowiem więcej na ten temat i dopytaj dokładnie. Bo kolejne podejście będzie bez względu na to z jakim skutkiem będzie to.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
To nie w Norwegii bylo tylko w Niemczech ze wzgledu da maluchy dostalam tylko czopka i dożylnie magnes od 12:30 do 7:30 ale nawet pochwalili że cisnienie mam piękne i się nie denerwuje [emoji28]

A to nasza fura tutaj wystawiona tylko jedna gondola druga w kartonie nie chcę wyciągać żeby się nie kurzyła. Fajna sprawa ta opcja na zdjeciu jest dla jednego maluszka z koszykiem obok, ja mam dwie gondole i dwa siedzonka bo go sie poszerza i jest na 2 i mozna tez jak sie ma dziecko jedno po drugim jedna gondola i jedno siedzisko [emoji4]Zobacz załącznik 790187Zobacz załącznik 790188

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Też go mam ;) dla bliźniaków idealny. A po złożeniu jak na podwójny zajmuje mega mało miejsca w aucie. No i zawsze można tylko z jednym pójść na spacer jak drugie np. chore. Twoje kolorki super!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry