reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dla mnie świetnym sposobem jest Amol - nacieram nim stopy na noc i zakładam skarpetki i do łóżka oraz dodatkowo nacieram nim klatkę piersiową -mnie i mężowi pomaga :-) :)
A wiesz że ja też często leczyłam się amolem [emoji4] zaraz poczytam czy można w ciąży :)

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama
Żałuje trochę, ze wybrałam podejście na sztucznym. Tak, wybrałam. Bo to było tak.
- Panie doktorze, czy transfer będzie na sztucznym czy na naturalnym?
- Na tabletkach
Następne spotkanie:
- Dlaczego u mnie podejście na sztucznym?
- W pani wypadku to bez znaczenia. Jak chce pani na naturalnym to może być na naturalnym. Na tabletkach jest po prostu wygodniej.
- Nie no, skoro to bez znaczenia a w mówi pan na tabletkach łatwiej to niech będzie na tych tabletkach. - tyle, ze wtedy myślałam o tym pod kontem progesteronu, który trzeba kupować i przyjmować jesli się uda na tym sztucznym i pomyslałam sobie ze pal licho, jak się uda to mogę i do końca ciaży przyjmować jak będzie trzeba. Ale teraz zakiełkowało mi w głowie ze skoro moje piersi to jeden torbiel na drugim, muszę robić usg co pół roku a w wakacje trzeba było biopsję to może lepiej by było na naturalnym jednak. Mówiłam mu wcześniej, zdjęcia usg dawałam, pewnie nawet nie pamięta. No nic, na kolejne podejście się dowiem więcej na ten temat i dopytaj dokładnie. Bo kolejne podejście będzie bez względu na to z jakim skutkiem będzie to.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Kochana dopytaj musisz wszystko wiedzieć. Ja też ma ogromną ilość torbieli na piersiach i pierwsze o czym powiedziałam doktor to o torbielach
 
[emoji171][emoji171][emoji171]

Chociaż te bliźniakowi fajniejsze... Bo dla bliźniaków :)

A propos. Zbliża mi się termin crio i dalej nie wiem - jedna czy dwie blastki. Nie mogę się zdecydować. Mąż powiedział, ze się zgadza na to co ja postanowię. Mam 5 5ciodniowych, nie pamietam już jakiej konkretnie klasy ale embriolog mówiła, że ładne i rokujące, zwłaszcza 3 z tych 5. Brały byście 1 czy 2 przy pierwszym crio? Bliźniak bym chciała jak by co, ale boje się zagrożeń ciąży mnogiej.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Ja bym brała 2 jestem skłonna wziąść 3 ;) jak wyprodukuje :D
 
Dzieło Tatusia dla naszych chlopakow:)
tmp_20095-20170105_091658327741799.jpg
 

Załączniki

  • tmp_20095-20170105_091658327741799.jpg
    tmp_20095-20170105_091658327741799.jpg
    439,2 KB · Wyświetleń: 495
A jaka cena takiego cacka. ?
W Polsce nowy 7tys ale mozna kupic uzywany choc pewnie tez cena będzie spora. Ja mam wlasnie nadzieje ze polowa nam sie zwroci jak bedziemy sprzedawać [emoji4] kurcze u nas dzisiaj -14 [emoji85] ale mam nadzieje ze zejdzie do -6 do 13 bo mam dzisiaj godzine u położnej [emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy kciuki za udaną wizytę i same dobre wiadomości. Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


05.01 - rustynka - badania prenatalne 1

07.01 - jo_asia79 - punkcja
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
09.01 - liczka - wizyta przed crio
09.01 - bonia86 - betowanie 1
09.01 - jogo - usg pęcherzykowe
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
10.01 - jo_asia79 - transfer
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
12.01 - kropelka30 - USG
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
26.01 - mawila - badanie prenatalne 1

06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry