reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sunrisea przykro mi :(

Ja dziś lepiej . Wydaje mi sie ze leki na hiperka zadziałały i juz ze mną lepiej albo nie ma ciazy :( bo to ciąża napędza hiperke. Ahh i tak było złe i tak niedobrze :(
 
My juz po. Kropek ze mną!
Ale powiem Wam ze był wielki stres. Razem z rurka kropek wyszedł
...Pani Embriolog zauważyła i był jeszcze raz transfer. Lekarz mówił ze tak czasem jest. Mam dużo śluzu i Kropek się przykleil do rurki. Ale już jadę do domku leżeć. ..Nie miałam odwagi zapytać o nospe.... Lekarz kazał juz nie brać Acardu a od jutra dochodzi clexane. I czekamy 14 dni. Kochana Kreatola poproszę o dopisanie na betowanie na 9 stycznia to będzie 13dpt to już będzie wiadomo :yes:
Oj kochana czekaja cie dlugie 2 tyg a potem kolejne 2 do wizyty serduszkowej. Ale naprawde warto tyle czekac i tego ci zycze trzymam ✊✊✊✊✊✊ za kropka
 
Te czekanie i betowanie najlepiej jesli kto moze wrocic do pracy bo czas Sue bardzo dluzy i lepiej czyms Sue zajac;)

Bolatek ja z 17 komorek 6 sie zaplodnilo I tylko dwa rozwijaly od razu dwa podali I rowniez jestem w 24 I 4 dni ciazy coreczki (1ivf)
Trzymam kciuki bardzo



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry