reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj Gosia, mogę się tylko domyślać, bo jak piszesz, przy jednym dziecku jest już ławiej. A do tego małym dziecku, które bardzo zajmuje czas i głowę no i rodzinę :)
Jestem pewna że jak tyle osób Wam kibicuje to nie ma innego wyjścia, musi się udać :)
Muszę doczytać na jakim jesteś etapie, bo jeszcze do tego nie doszłam ;)
Jestem naetapie odpoczynku po nieudanych 2 probach ostatnia zakonczyla sie fiaskiem w listopadzie :(
W styczniu badania immunologiczne i moze wiosna kolejne podejscie :)
 
reklama
My juz po. Kropek ze mną!
Ale powiem Wam ze był wielki stres. Razem z rurka kropek wyszedł
...Pani Embriolog zauważyła i był jeszcze raz transfer. Lekarz mówił ze tak czasem jest. Mam dużo śluzu i Kropek się przykleil do rurki. Ale już jadę do domku leżeć. ..Nie miałam odwagi zapytać o nospe.... Lekarz kazał juz nie brać Acardu a od jutra dochodzi clexane. I czekamy 14 dni. Kochana Kreatola poproszę o dopisanie na betowanie na 9 stycznia to będzie 13dpt to już będzie wiadomo :yes:
 
My juz po. Kropek ze mną!
Ale powiem Wam ze był wielki stres. Razem z rurka kropek wyszedł
...Pani Embriolog zauważyła i był jeszcze raz transfer. Lekarz mówił ze tak czasem jest. Mam dużo śluzu i Kropek się przykleil do rurki. Ale już jadę do domku leżeć. ..Nie miałam odwagi zapytać o nospe.... Lekarz kazał juz nie brać Acardu a od jutra dochodzi clexane. I czekamy 14 dni. Kochana Kreatola poproszę o dopisanie na betowanie na 9 stycznia to będzie 13dpt to już będzie wiadomo :yes:

Bonia, to będą długie dwa tygodnie, ale wierzę ze szczęśliwe. A ilu dniowy zarodek?
 
reklama
Do góry