reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W Bocianie w Warszawie.
U mojego M nasienie też nie powala, ale do IUI było uznane za "dobre".
Też się bałam niepowodzenia, tym bardziej że przy każdej inseminacji miałam dużo nadzieji i wiary i 7 razy dostałam kopa ogromnego...


I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
I zadowolona jesteś z kliniki? Widzę że pierwsze ivf i od razu udane! Świetnie! A powiedz mi u kogo się leczyliscie i ile w bocianie wyniosła cię cała procedura?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I zadowolona jesteś z kliniki? Widzę że pierwsze ivf i od razu udane! Świetnie! A powiedz mi u kogo się leczyliscie i ile w bocianie wyniosła cię cała procedura?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Z samej kliniki jesteśmy zadowoleni, mała kameralna klinika, ale wszyscy są bardzo mili, pomocni i kompetentni, cennik jest dostępny i aktualny. Tego wszystkiego nie było w Invimed. [emoji6] Chodzę do dr Niedużaka.
Oczywiście znajdę wady kliniki- lekarz przyjmuje codziennie, ale w godzinach 8-15. Mnie to zmusza do zwalniania się z pracy na wizytę..ale zaletą duża jest np to że punkcje i transfery odbywają się 7 dni w tygodniu.
Całość od 1 wizyty do transferu wyniosła mnie około 7 tys. Ale badania miałam już wszystkie w ręku, bo miałam właśnie podchodzić do stymulacji w invimed i w ostatniej chwili zrezygnowałam...

No udało się :) aż trudno uwierzyć mi do teraz :)



I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Hej hej :) tyle ile nas tu jest tyle wskazań. [emoji6] u mnie stwierdzono niepłodność idiopatyczną. Chodziłam po lekarzach, miałam 7 IUI. Straciłam masę czasu i pieniędzy...bo bałam się podejścia do in vitro..

I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]

U nas ten Sam powod ,chodzilam Po lekarzach , tylko mi od razu ivf proponowano JuZ nawet nie iui moze poprzez moj wiek 36... i tak minely dwa lata myslac ze zajde skoro rzaden problem,wkoncu Po 2 latach koniec czekania decyzja ivf tylko ze potem znow 2 lata minely (tyle czekalam na refundowane ivf ;) czyki razem 4 lata ,wiedzac to co nas czeka probowalabym Zaraz Po slubie (10 lat )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas ten Sam powod ,chodzilam Po lekarzach , tylko mi od razu ivf proponowano JuZ nawet nie iui moze poprzez moj wiek 36... i tak minely dwa lata myslac ze zajde skoro rzaden problem,wkoncu Po 2 latach koniec czekania decyzja ivf tylko ze potem znow 2 lata minely (tyle czekalam na refundowane ivf ;) czyki razem 4 lata ,wiedzac to co nas czeka probowalabym Zaraz Po slubie (10 lat )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem 7 lat po ślubie :) mąż chciał dziecko już pół roku po ale dla mnie było za wcześnie hehe też jak bym wiedziała to zaczęłabym już nawet przed ślubem hehe


I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Hej dziewczyny i już po świętach zlecialo. Sunrisea przykro mi. Ja dzisiaj idę na usg zobaczymy co będzie tyle czekania i dalej nic nie wiem:/ dobija mnie to że zaczęłam krwawic więc nie mam pojęcia czego mam się dzisiaj spodziewać:/ życzę wszystkim miłego dnia [emoji8]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry