reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Za 12 godz. będę już tam....chyba nie zasne...Mam na 12 criotransfer nie wiem czy jeść rano cokolwiek... chyba nic nie przełknę....Zawsze w klinice jestem na czczo i pielęgniarki się śmieją ze nie trzeba. A wiec trzeba jutro czy nie?o makijażu perfumach nic nie mówili....tylko ja tyle co tu czytałam i na innych stronach...Wczoraj i dziś zjadłam po 1 plastrze ananasa....ciekawe czy ma zbawienny wpływ? A co z nospa? Brać nie brać? Lekarz nic nie mówi. ...Ohhhh kochane czemu to wszystko takie trudne?????
U mnie w zaleceniach było napisane aby nie używać perfum ani pachnących mocno balsamow. Ja nie brałam nospy przed transferem,ale jak lekarka zapytała i usłyszała,że nie brałam to dostałam od nich i kazała wziąć,więc ja polecam.
Jadłam ananasa,brałam Nospa zwykła 3x1 do bety i się udało :) oczywiście zapewne nie tylko dlatego,że brałam nospe i jadłam ananasa ale jak można sobie pomóc..
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] myśl pozytywnie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No-spa zwykła czy max? mi doktor kazała brać omega 3 witaminę D3 B6 B12 kwas foliowy, witaminę E i tylko tyle. Mam pytanie, a co ananas robi może też jiz zacznę jeść

Nospa zwykła. Jeśli chodzi o ananasa to 3 dni przed transferem i 3 dni po. Ananas zawiera papaine i bromelaine które wpływają na lepkość macicy która ma przyciągnąć zarodek. 2 plastry dziennie
można spróbować nie zaszkodzi.
 
U mnie w zaleceniach było napisane aby nie używać perfum ani pachnących mocno balsamow. Ja nie brałam nospy przed transferem,ale jak lekarka zapytała i usłyszała,że nie brałam to dostałam od nich i kazała wziąć,więc ja polecam.
Jadłam ananasa,brałam Nospa zwykła 3x1 do bety i się udało :) oczywiście zapewne nie tylko dlatego,że brałam nospe i jadłam ananasa ale jak można sobie pomóc..
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] myśl pozytywnie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

O tak poproszę o mocne trzymanie kciukow. Oby wreszcie się udalo!
 
Nospa 3*1 do bety,
Magnez 1*1 do bety, a w zasadzie do teraz.. zwykły magnez (tzn on ma jakąś substancje pomocnicza bo sam się nie wchłonie).

I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]

Dziękuję . Będę brać nospe ostatnio się nie udało wiec może teraz kto wie? Tonący brzytwy się chwyta wiec.....
 
Bonia - spokoju. Trzymam kciuki. Wiesz już jak tam zarodeczki się mają?
Sunrisea [emoji106]
Ewunia jak tam, wyświetlają się wynik?

A ja chciałam złożyć wszystkim serdeczne życzenia z okazji niecierpliwie wyczekiwanego przeze mnie Końca Świąt ;) u mnie rodzice wyjechali do babci, brat pierwszy raz do rodziny dziewczyny a my z teściowa i były święta przy dźwiękach dyskusji politycznych i wizji świata według TVP1 [emoji43][emoji43][emoji43]



PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)

Nic nie wiem....do nas nie dzwonią przed transferem czy zarodek się ładnie .... rozmrozil i na mas czeka... Jeden wielki kłębek nerwów. ..
 
Hej dziewczyny nie wiem czy pisze w dobrym wątku ale spróbuję. Chciałabym się dowiedzieć wszystkiego na temat in vitro. Jakie były u was wskazania za którym razem się udało i gdzie oraz jaki był koszt. Ja staram się o dziecko już ponad siedem lat i oswajam się z myślą że zostało mi in vitro. Boję się tylko że nie dam rady już emocjonalnie i finansowo.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry