reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny nie wiem czy pisze w dobrym wątku ale spróbuję. Chciałabym się dowiedzieć wszystkiego na temat in vitro. Jakie były u was wskazania za którym razem się udało i gdzie oraz jaki był koszt. Ja staram się o dziecko już ponad siedem lat i oswajam się z myślą że zostało mi in vitro. Boję się tylko że nie dam rady już emocjonalnie i finansowo.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej hej :) tyle ile nas tu jest tyle wskazań. [emoji6] u mnie stwierdzono niepłodność idiopatyczną. Chodziłam po lekarzach, miałam 7 IUI. Straciłam masę czasu i pieniędzy...bo bałam się podejścia do in vitro..

I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama

Dziś byłam na wizycie- punkcja 5 stycznia a transfer planowany na 7 stycznia :)
Kurcze, pytałam lekarza o mozliwość przetrzymania zarodkow do 5 doby- ostatnio mialam te dwa a jednak finalnie nic nie wyszło. Myśle ze jakby dotrwały do blastek to już większa szansa. Ale lekarz powiedział ze wszystko zależy od tego jak bedzie przebiegała stymulacja, ile bedzie jajeczek itd. No i już zapowiedziałam, ze jak bedzie z czego, to biorę od razu dwa ;)
 
To nie byly komentarze bo kazdy wie w jaki sposob sie staramy ale sam tekst typu zycze zeby wam sie udalo zeby byla dzidzia to doprowadzalo mnie do lez :p ja wiem ze nikt nie mowil tego na zasadzie a dowale jej niech ma tylko z dobrego serca :)
Ale to nie jest proste przy jednym dziecku pewnie byloby latwiej :)
Oj Gosia, mogę się tylko domyślać, bo jak piszesz, przy jednym dziecku jest już ławiej. A do tego małym dziecku, które bardzo zajmuje czas i głowę no i rodzinę :)
Jestem pewna że jak tyle osób Wam kibicuje to nie ma innego wyjścia, musi się udać :)
Muszę doczytać na jakim jesteś etapie, bo jeszcze do tego nie doszłam ;)
 
Trzymamy kciuki za wysoką betę i udany transfer!!!
Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


27: sunrisea - betowanie 1
27: bonia86 - criotransfer

28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
29: Maddie@ - badanie prenatalne
29: Mawila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: pixie_dixie - kontrola przed crio
31: jogo - test domowy

2017

02.01 - peeggy - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - ambicha1987 - wizyta serduszkowa [emoji173][emoji173][emoji173]
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
09.01 - liczka - wizyta przed crio
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
12.01 - kropelka30 - USG
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Dopisz mnie proszę na 5 stycznia na punkcję i na 7 na transfer. Dzięki!
 
Hej hej :) tyle ile nas tu jest tyle wskazań. [emoji6] u mnie stwierdzono niepłodność idiopatyczną. Chodziłam po lekarzach, miałam 7 IUI. Straciłam masę czasu i pieniędzy...bo bałam się podejścia do in vitro..

I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Ja mam pco. Niby wszystko ładnie rośnie i pęka po stymulacji. U M mało chłopaków ale bez ogromnej tragedii. Jedna IUI nieudana drugą miałam mieć teraz ale grypa mnie rozłożyła i nie dam rady zwlec się z łóżka. Chciałabym podejść do in vitro ale szczerze mówiąc bardzo mi boję niepowodzenia. A ty w jakim mieście miałaś jeśli mogę spytać.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bonia - spokoju. Trzymam kciuki. Wiesz już jak tam zarodeczki się mają?
Sunrisea [emoji106]
Ewunia jak tam, wyświetlają się wynik?

A ja chciałam złożyć wszystkim serdeczne życzenia z okazji niecierpliwie wyczekiwanego przeze mnie Końca Świąt ;) u mnie rodzice wyjechali do babci, brat pierwszy raz do rodziny dziewczyny a my z teściowa i były święta przy dźwiękach dyskusji politycznych i wizji świata według TVP1 [emoji43][emoji43][emoji43]



PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Nic nowego się nie wyświetla. ........
W czwartek mam TK a następny wtorek niby juz wizytę przed operacyjna ( zapisali mnie w razie co ) .
Ale jak tak dalej pójdzie to wyniki nie będzie do tej pory. ......
Świętują jeszcze chyba .....
Myślę że do 15 .01 będą już hi bo jak będą ok to zaczynam stymulacjie ;)
Dziękuję że pytasz :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam pco. Niby wszystko ładnie rośnie i pęka po stymulacji. U M mało chłopaków ale bez ogromnej tragedii. Jedna IUI nieudana drugą miałam mieć teraz ale grypa mnie rozłożyła i nie dam rady zwlec się z łóżka. Chciałabym podejść do in vitro ale szczerze mówiąc bardzo mi boję niepowodzenia. A ty w jakim mieście miałaś jeśli mogę spytać.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

W Bocianie w Warszawie.
U mojego M nasienie też nie powala, ale do IUI było uznane za "dobre".
Też się bałam niepowodzenia, tym bardziej że przy każdej inseminacji miałam dużo nadzieji i wiary i 7 razy dostałam kopa ogromnego...


I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Do góry