reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałabym pewnie podobny dylemat co Ty gdybym znalazła takie tabletki.
Ale na Twoim miejscu nie ruszalabym tematu. Często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele stresu starania kosztują naszych mężczyzn, radzą sobie z tym na różne sposoby i jestem za tym by im pozwolić. Czasem ciezko kochać sie "pod presja". Oboje dajecie z siebie duzo i obojgu moze zabraknąć w pewnych momentach sił. Przełóż ta rozmowę na mniej stresujący czas...?
A moze brał te tabletki kiedyś, moze juz sam o nich zapomniał.
Nie dokładaj sobie zmartwień, kiedyś gdy uznasz ze nadal warto to porusz ten temat.
Jestem pewna, ze nie ma w tym Twojej winy, jesli juz to stres i presja.

Hmmm jestescie malzenstwem,rodzina,pogadaj

Moj tez mial problem w klinice na zawolanie jednak dal rade ,kiedys go o to pytalam ...ze szkoda go mi go a on na to ze myslal o ladnych chwilach....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Witam
Jeśli chodzi o chrostki na buzi to często jet to przy ciąży z dziewczynką, mówi się że odbiera urodę mamie ' ale to chyba przez chormony :oo2:
Pixie_Dixie
Ja bym chyba tematu nie ruszala tym naszym chłopaka jest naprawdę ciężko szczególnie gdy starania trwają długo być gotowym teraz w tym momencie, a przecież jest praca inne problemy i zwyczajnie brak ochoty. Jak się ma ochotę to niemozna a jak trzeba to niebardzo. Każda para która stara się długo o dziecko pewnie zna ten problem

Pół nocy myślałam i nic nie wymyśliłam,jest mi cholernie przykro,nawet nie chodzi o to ze to ma(nie wiem czy ma na czarna godzinę ,bo listek jest cały ,czy moze juz któryś...) ale o to ze mamy jakieś tajemnice przed sobą [emoji20] czy to właśnie jest życie i moment w którym zaczynaja sie problemy u par które nie mogą mieć dzieci? Narazie sprawy nie ruszę bo moze faktycznie mu wstyd czy cos i mogłabym pogorszyć sytuacje,ale będę sprawdzać czy on to bierze i wtedy spróbuje pogadac


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
 
Pół nocy myślałam i nic nie wymyśliłam,jest mi cholernie przykro,nawet nie chodzi o to ze to ma(nie wiem czy ma na czarna godzinę ,bo listek jest cały ,czy moze juz któryś...) ale o to ze mamy jakieś tajemnice przed sobą [emoji20] czy to właśnie jest życie i moment w którym zaczynaja sie problemy u par które nie mogą mieć dzieci? Narazie sprawy nie ruszę bo moze faktycznie mu wstyd czy cos i mogłabym pogorszyć sytuacje,ale będę sprawdzać czy on to bierze i wtedy spróbuje pogadac


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
A moze po prostu ma to na jakaś specjalna okazje ? Ja bym zapytała prostu z mostu ale ja juz taka jestem.

U mnie lepiej to hiperka ale ciagle plamie . Któraś tak miała po punkcji ? Teraz czekam na tel z labo ile sie zapłodnilo i kiedy transfer :( stres
 
Dzuen dobry

Margaretka,jaskolcia [emoji110]
Ja jestem w 23 tyg z coreczka a jestem bez chrostek i cera gladka;)

Pimponowa fajnie ze zawitalas na owe forum!!!, bedziesz zadowolona tutaj z nami;)[emoji23][emoji5][emoji5][emoji5]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za dobre wiadomości w czasie wizyty i konsultacji!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


16: margaretka35 - konsultacje
16: jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę

19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
19: liczba - betowanie 1
20: rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
20: Bonia86 - wizyta przed crio
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
24: sunrisea - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
28: Bonia86 - criotransfer
29: Maddie@ - badanie prenatalne
29: Mawila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: pixie_dixie - kontrola przed crio

2017

09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ta liczba to chyba ja?? :D Kurcze wspominałam, że chyba będę testowała jednak 19tego, ale nie wspominałam o edycji kalendarza :D Miałam to zrobić teraz :p A data już zmieniona :p Może to dobry znak :)
 
Dziewczyny mogę poprosić o wpis do kalendarza na jutro transfer.
Dzwonili z przychodni mamy 5 zarodeczkow . Zdecydowaliśmy sie na transfer 2 dwodniowych a pozostałe 3 przetrzymac do 5 doby przed mrożeniem . Rozważaliśmy poczekać ze wszystkimi do 5 doby ale doradzili na 2 dobę rzeby nie ryzykować . Co o tym myślicie ?
 
reklama
Dziewczyny mogę poprosić o wpis do kalendarza na jutro transfer.
Dzwonili z przychodni mamy 5 zarodeczkow . Zdecydowaliśmy sie na transfer 2 dwodniowych a pozostałe 3 przetrzymac do 5 doby przed mrożeniem . Rozważaliśmy poczekać ze wszystkimi do 5 doby ale doradzili na 2 dobę rzeby nie ryzykować . Co o tym myślicie ?
No pewnie, że lepiej nie ryzykować. Nie wszystkie zarodki przetrwają do 5tej doby. Nam zapłodniły się wszystkie komórki (6). W 3ciej dobie podali mi 1 zarodek, reszta pozostała do obserwacji (5). Ostatecznie udało się zamrozić 3 zarodki.
 
Do góry