reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jogo, trzymam kciuki za zapłodnienie, transfer, ciążę i szczęśliwy poród za 9 miesięcy. A co do samopoczucia po punkcji to różnie bywa. Ja miałam 4 punkcje,a tylko po jednej czułam się fatalnie. Ale wtedy hiperka mi się rozkręcała. Dostałam Dostinex i przeszło. A Ty nie masz przypadkiem hiperki?

Jeśli chodzi o mnie to tak - po tym wszystkim najgorszym co mnie spotkało, doczekałam się w końcu córeczki. Jest cudowna i wynagradza mi wszystko. Co nie znaczy oczywiście, że kiedykolwiek pogodzę się ze stratą dziewczynek moich kochanych.
Fosum ogromnie sie cieszę ze doczekałas sie córuni :) wiem jakie to szczęście . Wiesz właśnie sie zastanawiam czy to nie hiperka bo czuje takie rozciąganie i napieranie w brzuchu . Mam nadzieje ze do jutra sie uspokoi .
 
reklama
Dobry wieczór ciociunie ;) jestem mały kropek. Mam 8 mm i bije mi serduszko [emoji173]
1481830883-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje !!! Rośnijcie zdrowo :)
 
Hej... Dopiero zladowalam do domu...
Wyniki krwi
Wolne b-hcg 0.586 MoM
Papp-a 0.265 MoM
Ryzyka skorygowane nadal niskie choc i tak wzrosly w porownaniu do samego usg ale teraz sa
Trisomia 21 1:5426
Trisomia 18 1:2583
Trisomia 13 1: 3175

Wg lekarza opsiujacego i genetyka po wynikach usg nie powinnam sie martwic ( NT 2.5 kosc, nosowa obecna, przeplywy ok)
Co prawda niski wynik pappa oznacza wzrost ryzyka hipotrofii plodu, nadcisnienia indukowanego ciaza i/lub porodu przedwczesnego ( ryzyko porodu przedwczesnego mam podane 1:155 - ale to juz po samym usg mialam wyliczone).

Kolejne usg 6 luty - co prawda poki co jestem umowiona do innego lekarza niz teraz bylam ale chyba sie przepisze do tego samego - ale to dopiero na poczatku stycznia bede probowac...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mawiał super gratulacje [emoji3]

Dziewczyny trochę z innej beczki ... znalazłam u u męża sildenafil( odpowiednik wiagry) [emoji15] zupełnie nie wiem co mam sobie myśleć! Oczywiście przeszukałam Internety i trochę sie uspokoiłam ale spac nie mogę [emoji20] nic mi nie mówił,ze potrzebuje,czasami było ciężko bo to tak na zawołanie przy staraniu, czy moze na te badania nasienia potrzebował ? Jezu No nie wiem, czy w ogóle go o to pytać ?? [emoji22]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
 
Mawiał super gratulacje [emoji3]

Dziewczyny trochę z innej beczki ... znalazłam u u męża sildenafil( odpowiednik wiagry) [emoji15] zupełnie nie wiem co mam sobie myśleć! Oczywiście przeszukałam Internety i trochę sie uspokoiłam ale spac nie mogę [emoji20] nic mi nie mówił,ze potrzebuje,czasami było ciężko bo to tak na zawołanie przy staraniu, czy moze na te badania nasienia potrzebował ? Jezu No nie wiem, czy w ogóle go o to pytać ?? [emoji22]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]

Hmmm jestescie malzenstwem,rodzina,pogadaj

Moj tez mial problem w klinice na zawolanie jednak dal rade ,kiedys go o to pytalam ...ze szkoda go mi go a on na to ze myslal o ladnych chwilach....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mawiał super gratulacje [emoji3]

Dziewczyny trochę z innej beczki ... znalazłam u u męża sildenafil( odpowiednik wiagry) [emoji15] zupełnie nie wiem co mam sobie myśleć! Oczywiście przeszukałam Internety i trochę sie uspokoiłam ale spac nie mogę [emoji20] nic mi nie mówił,ze potrzebuje,czasami było ciężko bo to tak na zawołanie przy staraniu, czy moze na te badania nasienia potrzebował ? Jezu No nie wiem, czy w ogóle go o to pytać ?? [emoji22]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
Miałabym pewnie podobny dylemat co Ty gdybym znalazła takie tabletki.
Ale na Twoim miejscu nie ruszalabym tematu. Często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele stresu starania kosztują naszych mężczyzn, radzą sobie z tym na różne sposoby i jestem za tym by im pozwolić. Czasem ciezko kochać sie "pod presja". Oboje dajecie z siebie duzo i obojgu moze zabraknąć w pewnych momentach sił. Przełóż ta rozmowę na mniej stresujący czas...?
A moze brał te tabletki kiedyś, moze juz sam o nich zapomniał.
Nie dokładaj sobie zmartwień, kiedyś gdy uznasz ze nadal warto to porusz ten temat.
Jestem pewna, ze nie ma w tym Twojej winy, jesli juz to stres i presja.
 
reklama
Hej... Dopiero zladowalam do domu...
Wyniki krwi
Wolne b-hcg 0.586 MoM
Papp-a 0.265 MoM
Ryzyka skorygowane nadal niskie choc i tak wzrosly w porownaniu do samego usg ale teraz sa
Trisomia 21 1:5426
Trisomia 18 1:2583
Trisomia 13 1: 3175

Wg lekarza opsiujacego i genetyka po wynikach usg nie powinnam sie martwic ( NT 2.5 kosc, nosowa obecna, przeplywy ok)
Co prawda niski wynik pappa oznacza wzrost ryzyka hipotrofii plodu, nadcisnienia indukowanego ciaza i/lub porodu przedwczesnego ( ryzyko porodu przedwczesnego mam podane 1:155 - ale to juz po samym usg mialam wyliczone).

Kolejne usg 6 luty - co prawda poki co jestem umowiona do innego lekarza niz teraz bylam ale chyba sie przepisze do tego samego - ale to dopiero na poczatku stycznia bede probowac...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej! Dobrze, że już masz wyniki i niskie ryzyko. Teraz już wyluzuj, nie analizuj i ciesz się ciążą.
Pozdrawiam serdecznie!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry