reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Liczka masz jakieś bóle itp? Mnie jajniki pobolewaja
Jeśli chodzi o jajniki, to czasami coś mnie delikatnie zakłuje, ale nic więcej. Podczas stymulacji też nie bolały. Jedynie od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch. Do tego mam okropne wzdęcia... i piersi bolą. Mam wrażenie, że z każdym kolejnym dniem bolą coraz bardziej, szczególnie w nocy i rano.
 
reklama
Maryn nie zdawałam sobie sprawy ze do dr Wojewódzkiego tyle sie czeka . Jest to w zasadzie tez mój lekarz prowadzący :) ale ja nie czekałam na wizytę . W sumie to moze dla tego ze umawiał mnie na ta wizytę mój immunolog a jego kolega ? A punkcja dziewczyny nic poważnego :) ważne tylko żeby sie nie denerwować . Cała stymulacja i punkcja sa ok tylko ten stres z cała procedura i to czekanie ile pobiorą komórek ile sie zapłodni ile przeżyje a potem najgorsze kilka dni w napięciu do bety :(
Jogo mam pytanie czy mówił ci może dr.Wojewódzki ile maksymalnie może prowadzić ciąże w Novum.No mi moja dr.mówiła że Max do 12 tygodnia mogę do niej przychodzić do Novum.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jutro mam wizytę w Novum i już przeżywam czy wszystko będzie ok.Najgorsze to to czekanie od wizyty do wizyty.Może to moja ostatnia wizyta u mojej dr.Zapisałam się już do innej lekarki na NFZ niedaleko mnie.Bo ostania każdą wyprawa do Wawy to ok 400 zł wizyta plus leki biorę luteine acard po pół tabletki encorton no pomału zmnieszam dawki i clexane .Dlatego mam nadzieję że nowa lekarska będzie ok i chociaż za wizyty nie będę płacić.A i tak za całą procedurę Ivf placilismy więc trochę wydaliśmy.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem w invimedzie we Wrocławiu dr prowadząca to Dorota Wickiewicz. Jak narazie mam dziwne uczucia co do tej Pani dr dziwnie do nas podchodzi, ale jutro jedziemy na wizytę do niej powie nam jakie badania jeszcze musimy zrobić wiem, że na jakieś badania czeka się miesiąc więc mam nadzieję, że pod koniec stycznia podejdę do invitro. O ile tak to wygląda bo to będzie mój pierwszy raz

Moja kuzykna, bardzo chwaliła tą doktor z Invimedu – mówiła, że bardzo się angażuje w leczenie swoich pacjentek. Czemu masz dziwne odczucia?
 
Jogo mam pytanie czy mówił ci może dr.Wojewódzki ile maksymalnie może prowadzić ciąże w Novum.No mi moja dr.mówiła że Max do 12 tygodnia mogę do niej przychodzić do Novum.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja u swojej dr byłam do 8 tyg i już zalecala mi przejście pod opiekę swojego ginekologa prowadzącego ciaze. Ponoć tam prowadzą ciaze,ale nie wszyscy lekarze. Musiałabyś się dowiedzieć w Novum.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja u swojej dr byłam do 8 tyg i już zalecala mi przejście pod opiekę swojego ginekologa prowadzącego ciaze. Ponoć tam prowadzą ciaze,ale nie wszyscy lekarze. Musiałabyś się dowiedzieć w Novum.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za podopiedz.Jeżeli jutro wszystko będzie ok to chyba i tak pójdę na NFZ mam wizytę umówione 11 stycznia.A 29 grudnia jestem umówione w Novum na usg prenatalne zastanawiam się tylko czy robić test pappa czy nie bo jeżeli usg będzie ok to czy jest sens

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za podopiedz.Jeżeli jutro wszystko będzie ok to chyba i tak pójdę na NFZ mam wizytę umówione 11 stycznia.A 29 grudnia jestem umówione w Novum na usg prenatalne zastanawiam się tylko czy robić test pappa czy nie bo jeżeli usg będzie ok to czy jest sens

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Też mnie pytali czy chce usg prenatalne robić w Novum ale zdecydowałam się u Kretowicza,w Klinice Debskiego. Mają bardzo dobry i najnowocześniejszy sprzęt. Moja Pani dr z novum bardzo polecala mi dr Kretowicza. Jaki jest koszt w Novum?? Ja będę płacić 300 zł.
Co do pappa, z tego co piszą dziewczyny i czytałam w necie,różnie może być. To test starszego typu,daje od 60-80% (gdzieniegdzie piszą że do 90%) prawdopodobieństwa... w większości,jeśli nie zawsze,zalecają później amniopunkcje lub biopsje. W zależności w jakim wieku jesteś,nawet jak usg wychodzi dobrze to i tak zalecają któryś z testów.
Ja się zdecydowałam na nifty. Moja pierwsza ciąża,mam 37 lat,więc pewnie i tak będą zalecac test.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mnie pytali czy chce usg prenatalne robić w Novum ale zdecydowałam się u Kretowicza,w Klinice Debskiego. Mają bardzo dobry i najnowocześniejszy sprzęt. Moja Pani dr z novum bardzo polecala mi dr Kretowicza. Jaki jest koszt w Novum?? Ja będę płacić 300 zł.
Co do pappa, z tego co piszą dziewczyny i czytałam w necie,różnie może być. To test starszego typu,daje od 60-80% (gdzieniegdzie piszą że do 90%) prawdopodobieństwa... w większości,jeśli nie zawsze,zalecają później amniopunkcje lub biopsje. W zależności w jakim wieku jesteś,nawet jak usg wychodzi dobrze to i tak zalecają któryś z testów.
Ja się zdecydowałam na nifty. Moja pierwsza ciąża,mam 37 lat,więc pewnie i tak będą zalecac test.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem umówione u dr.Węgorzyna jeden z najlepszych w Wawie koszt wizyty 280 zł. Moja dr.mi mówiła że jeżeli zrobię samo usg bez pappy to też będzie ok mam 32 lata to moje pierwsze dzieciątko

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem umówione u dr.Węgorzyna jeden z najlepszych w Wawie koszt wizyty 280 zł. Moja dr.mi mówiła że jeżeli zrobię samo usg bez pappy to też będzie ok mam 32 lata to moje pierwsze dzieciątko

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
A nie,to nie masz jeszcze wskazań to tych testów,bo to raczej od 35+ :)
Pewnie i tak lekarz będzie pytał,bo zazwyczaj pytają.
Ale nie wiem czy bym robiła... jak tak czytam ile to dziewczyny kosztuje nerwów...
Na pewno do przemyślenia :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry