reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A przypominam jestem w 23 tc a tsh I tak sprawdzaja mi I znow biore na thyroid leki ,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mi tez sprawdzaja. Inna rzecz na ile mozna wierzyc wynikom. Wg lekarzy w szpitalu mam duza anemie, wg badan z soboty - wszystko w normie. Dzisiaj maz odbierze moj wypis ze szpitala - ciekawe czy normy inne czy wyniki.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odpoczywaj kochana!!! Dobrze ze wszy ok Ale moim zdanie tsh jest b wazne bo np ha przed transferem mialam 3.9 bralam lek na znizenie thyroidu potem spadl do 1.9 i mialam trasfer,Po czym teraz nie dawno znow mialam 3.8 i znow musze brac ten Sam lek co przed transferem,nie pisalam o tym bo w sumie to az takie nie wazne wazne ze dzidzi ok ,Teraz Nast badanie tsh mam w polowie stycznia

A moze przez moj wiek tak mi sprawdzaja ren tsh ... niewiem czy ktora z was tak ma... miala


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pilnują tsh mocno w ciąży. Ja jak miałam w 8 tyg tsh 2.1 to też mi lekarz powiedział,że to ciut za dużo i lepiej niżej. Teraz mam 1.29 , ft 4 mam w normie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odpoczywaj kochana!!! Dobrze ze wszy ok Ale moim zdanie tsh jest b wazne bo np ha przed transferem mialam 3.9 bralam lek na znizenie thyroidu potem spadl do 1.9 i mialam trasfer,Po czym teraz nie dawno znow mialam 3.8 i znow musze brac ten Sam lek co przed transferem,nie pisalam o tym bo w sumie to az takie nie wazne wazne ze dzidzi ok ,Teraz Nast badanie tsh mam w polowie stycznia

A moze przez moj wiek tak mi sprawdzaja ren tsh ... niewiem czy ktora z was tak ma... miala


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam Hashimoto więc cyklicznie badam tsh. Moja endokrynolog jak usłyszała ze się szykuje do transferu zwiększyła mi dawkę leku z 75 na 100 żeby przy transferze tsh bylo jak najniższe. Następnie powiedziała że jak zajde w ciążę to mam do niej przychodzić co 6 tygodni i prawdopodobnie będzie mi jeszcze zwiększać dawkę leku w ciąży. Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki! Trzymajcie je mocno! Wizytę mam dopiero na 18:10 A JESTEM TAK OSRANA JAK NIGDY W ŻYCIU!!!! [emoji79] [emoji79] [emoji79]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak, ale ilosc odnozy, zoladek i pecherz ogarnie kazdy technik usg, a na tym etapie wiele wiecej i tak nie sprawdzisz. Dokladny skan na wady rozwojowe to po 20tyg :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
No to właśnie dlatego idę na usg w 12 tyg,tak jak zalecił mi lekarz :)
W 20 tyg też zrobię,bo to kolejne istotne,zalecane usg :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam Hashimoto więc cyklicznie badam tsh. Moja endokrynolog jak usłyszała ze się szykuje do transferu zwiększyła mi dawkę leku z 75 na 100 żeby przy transferze tsh bylo jak najniższe. Następnie powiedziała że jak zajde w ciążę to mam do niej przychodzić co 6 tygodni i prawdopodobnie będzie mi jeszcze zwiększać dawkę leku w ciąży. Dzięki dziewczyny za wszystkie kciuki! Trzymajcie je mocno! Wizytę mam dopiero na 18:10 A JESTEM TAK OSRANA JAK NIGDY W ŻYCIU!!!! [emoji79] [emoji79] [emoji79]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam Hashimoto, na czas stymulacji i transferu miałam dawkę 75, tsh przed transferem 0.56 .
Teraz jestem 10 tc i mam zwiększone na 88 na razie,ale też mówił że jakby coś to podnosimy do 100.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_6117.JPG

Cześć dziewczyny, mam pytanie
Czy któraś z Was przyjmowała utrogesan w takim opakowaniu?
Do tej pory miałam holenderska wersję, ta jest z Czech i słabo rozumiem ulotkę .To ten sam lek, przepisują go lekarze w Polsce jako progesteron?
 

Załączniki

  • IMG_6117.JPG
    IMG_6117.JPG
    653,8 KB · Wyświetleń: 114
Zobacz załącznik 787632

Cześć dziewczyny, mam pytanie
Czy któraś z Was przyjmowała utrogesan w takim opakowaniu?
Do tej pory miałam holenderska wersję, ta jest z Czech i słabo rozumiem ulotkę .To ten sam lek, przepisują go lekarze w Polsce jako progesteron?

Progesteronum 100mg - tak napisane na opakowaniu jest :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Progesteronum 100mg - tak napisane na opakowaniu jest :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
No tak ale ostatnio zamówiłam jedno opakowanie z Anglii na próbę i tam w ulotce pisze zeby pod żadnym pozorem nie przyjmowały go kobiety w ciąży lub podejrzewające ciąże.
I sie przestraszyłam i nie wzięłam. A tez pisało ze to progesteron 100mg.
 
Do góry