reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Roznie - albo po odstawieniu, albo w trakcie brania.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Ja dostałam miesiączkę przed czasem, mam 26 dniowe cykle, dostałam okres w 25 dniu. Brałam jeszcze wszystkie leki bo za wcześnie było na zrobienie bety. Ale po odstawieniu (wcześniej było plamienie), dostałam bardzo obfity okres ze skrzepami, mocny ból brzucha, trwał 8 dni (!). To wszystko ciągle mi przypominało że się nie udało.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zycze wam moje kochane tej samej foty

Bedzie corka prawdopodobnie
7860490ccdff22c80b45a37d86c30a06.jpg


Trzymam [emoji110]za was caly czas


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ale fajne będziecie mieć święta. We trójkę. Gratuluje córeczki. W sklepach są takie pięknie rzeczy dla dziewczynek. A jak widzę te tiulowe różowe spódniczki! Normalnie szok.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mnie pytali czy chce usg prenatalne robić w Novum ale zdecydowałam się u Kretowicza,w Klinice Debskiego. Mają bardzo dobry i najnowocześniejszy sprzęt. Moja Pani dr z novum bardzo polecala mi dr Kretowicza. Jaki jest koszt w Novum?? Ja będę płacić 300 zł.
Co do pappa, z tego co piszą dziewczyny i czytałam w necie,różnie może być. To test starszego typu,daje od 60-80% (gdzieniegdzie piszą że do 90%) prawdopodobieństwa... w większości,jeśli nie zawsze,zalecają później amniopunkcje lub biopsje. W zależności w jakim wieku jesteś,nawet jak usg wychodzi dobrze to i tak zalecają któryś z testów.
Ja się zdecydowałam na nifty. Moja pierwsza ciąża,mam 37 lat,więc pewnie i tak będą zalecac test.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Z czystej ciekawosci - czemu usg u debskiego, skoro i tak robisz nifty, ktore samo w sobie juz diagnozuje wszystkie genetyczne? :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, piszę z opóźnieniem, bo wczoraj już nie zdążyłam.
Fasolka jest, serduszko bije i wczoraj miała 1,2 cm. Wiek ciąży biorąc pod uwagę wielkość zarodka 7t3d.
Oprócz usg to mój pobyt w szpitalu był chyba bez sensu. Ciągle się pytałam o wynik progesteronu - czy nie jest za niski, ale mnie zbywano, na wypisie okazało się, że w ogóle go nie zbadali. Prosiłam również o sprawdzenie tarczycy - moje tsh i ft 4 ciągle skacze, też nie sprawdzili tych hormonów. Zbadano tylko krew i mocz, no i usg. Na razie mam leżeć, zero wysiłku fizycznego i mam iść na l4. Zwolnienie ma wypisać lekarz prowadzący.
Kreatola dopisz mnie proszę na jutro na wizytę u ginekologa.
 
Ale fajne będziecie mieć święta. We trójkę. Gratuluje córeczki. W sklepach są takie pięknie rzeczy dla dziewczynek. A jak widzę te tiulowe różowe spódniczki! Normalnie szok.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Ja to czekam jeszcze raz na usg ,czasem usg klamie,usg masz corke a uridzisz syna(przyklad moja kolezanka),
Tak na swieta same smakolyki bede Ja karmic ciekawe czy bedzue kopac mocniej [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z czystej ciekawosci - czemu usg u debskiego, skoro i tak robisz nifty, ktore samo w sobie juz diagnozuje wszystkie genetyczne? :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Test nifty nie pokaże Ci przeciez czy dziecko ma dwie rączki,dwie nóżki i inne narządy ;) tylko prawdopodobieństwo wystąpienia chorob.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, piszę z opóźnieniem, bo wczoraj już nie zdążyłam.
Fasolka jest, serduszko bije i wczoraj miała 1,2 cm. Wiek ciąży biorąc pod uwagę wielkość zarodka 7t3d.
Oprócz usg to mój pobyt w szpitalu był chyba bez sensu. Ciągle się pytałam o wynik progesteronu - czy nie jest za niski, ale mnie zbywano, na wypisie okazało się, że w ogóle go nie zbadali. Prosiłam również o sprawdzenie tarczycy - moje tsh i ft 4 ciągle skacze, też nie sprawdzili tych hormonów. Zbadano tylko krew i mocz, no i usg. Na razie mam leżeć, zero wysiłku fizycznego i mam iść na l4. Zwolnienie ma wypisać lekarz prowadzący.
Kreatola dopisz mnie proszę na jutro na wizytę u ginekologa.

Odpoczywaj kochana!!! Dobrze ze wszy ok Ale moim zdanie tsh jest b wazne bo np ha przed transferem mialam 3.9 bralam lek na znizenie thyroidu potem spadl do 1.9 i mialam trasfer,Po czym teraz nie dawno znow mialam 3.8 i znow musze brac ten Sam lek co przed transferem,nie pisalam o tym bo w sumie to az takie nie wazne wazne ze dzidzi ok ,Teraz Nast badanie tsh mam w polowie stycznia

A moze przez moj wiek tak mi sprawdzaja ren tsh ... niewiem czy ktora z was tak ma... miala


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, piszę z opóźnieniem, bo wczoraj już nie zdążyłam.
Fasolka jest, serduszko bije i wczoraj miała 1,2 cm. Wiek ciąży biorąc pod uwagę wielkość zarodka 7t3d.
Oprócz usg to mój pobyt w szpitalu był chyba bez sensu. Ciągle się pytałam o wynik progesteronu - czy nie jest za niski, ale mnie zbywano, na wypisie okazało się, że w ogóle go nie zbadali. Prosiłam również o sprawdzenie tarczycy - moje tsh i ft 4 ciągle skacze, też nie sprawdzili tych hormonów. Zbadano tylko krew i mocz, no i usg. Na razie mam leżeć, zero wysiłku fizycznego i mam iść na l4. Zwolnienie ma wypisać lekarz prowadzący.
Kreatola dopisz mnie proszę na jutro na wizytę u ginekologa.
Uff, najważniejsze że wszystko jest w porządku :)
Też leżałam 3 tyg,da się wytrzymać :)
Zresztą czego się nie robi :)
Idź na zwolnienie i się nie martw o nic.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Test nifty nie pokaże Ci przeciez czy dziecko ma dwie rączki,dwie nóżki i inne narządy ;) tylko prawdopodobieństwo wystąpienia chorob.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

No tak, ale ilosc odnozy, zoladek i pecherz ogarnie kazdy technik usg, a na tym etapie wiele wiecej i tak nie sprawdzisz. Dokladny skan na wady rozwojowe to po 20tyg :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry