reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też mam coś ostatnio ze snem jestem takim spiochem z mężem, że w niedzielę zawsze do 13 śpimy mogę spać po 12-13 godzin. A od soboty nie mogę spać, wydaje mi się, że to z nerwów bo cały czas mi się to wszystko śni i budzę się tak co 30 min. mój mąż się śmieje, że to taka próba przed dzieckiem, czy będę potrafiła wstawać taki egzamin wstępny :p
Haha! No może ma rację, z dzieckiem do 13 to i pośpisz, ale od 10 rano :-) My na szczęście nie śpiochy, bo nasza Mini wyspana zawsze była już ok. 5. Teraz ma prawie 4 lata i cieszymy się, jak łaskawie pośpi do 7. :)

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy kciuki za piękne widoki w czasie wizyty, udaną punkcję i dobre wiadomości w czasie konsultacji!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
15: jogo - pukncja
15: ema51 - konsultacje u genetyka

16: margaretka35 - konsultacje
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
20: rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
22: liczka - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych

2017

09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny miłego dnia i duzo cierpliwości !!
Ewunka potanczone i pomodlone [emoji12] bedzie dobrze [emoji1307]
Kreatola proszę dopisz mnie na 30.12- kontrola przed crio (bo jeszcze duże jajniki i torbielki po punkcji) [emoji3][emoji1307]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
 
Roksii ucz sie ucz ,potem zdazy sie malo spania,ja Sue tez przygotowuje na to

Ale mnie to chyba nikt nie pobije w sensie pobodki aby zrobic test moczu ,4;40 rano [emoji42][emoji23][emoji23],byl bladziuch i oczywiscie zero spania az do konca dnia ,obudzilam meza oczywiscie bo zaczelam krzyczec jest jest jest [emoji13][emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też czekam na @ ale póki co jej nie widać, to już 10 dzień po punkcji. Cały czas biorę Luteinę i jutro mam wizytę u lekarza więc zobaczę co i jak.
 
Super że Ci się udało za pierwszym razem tak bardzo wierzę w to że mi też się uda....choć przy moim AMH to mało prawdopodobne. Buziaki
A jaki masz wynik amh ja miałam w maju robiąc badania 2,25.Chyba jakoś tak i pobrali mi 18 komórek i moją lekarka się zdziwiła że aż tyle wychodowalam.Zaplodnilo się z 6 komórek 5 cztery zarodki mam zamrożone i resztę komórek na wszelki wypadek

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha! No może ma rację, z dzieckiem do 13 to i pośpisz, ale od 10 rano :-) My na szczęście nie śpiochy, bo nasza Mini wyspana zawsze była już ok. 5. Teraz ma prawie 4 lata i cieszymy się, jak łaskawie pośpi do 7. :)

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha znam to... Moj 2 latek zwykle wyspany tez przed 6...
Ostatnio tylko mnie rozpieszcza chyba 5 dzien dzis ze kolo 7:30... Moze mu sie cos przestawi... Oby na dluzej;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Myśle ze jak zrobisz 22 go czyli 11 dpt to jak miało by wyjść to wyjdzie . Miałam podobnie jak ty z moja córcia . Ostatni zarodek crio i testowanko w wigilie , nie chciałam psuć sobie świat negatywnym wynikiem wiec poczekałam i testowałam po świętach . Wiedział ze jak nie dostanę okresu w święta to ze jestem . Nawet siłacza nie robiłam tak sie zaudalam :) życzę spokojnych świat z wysoka beta :)
22 go będzie 14 dpt, dlatego myślę żeby testować w poniedziałek 11 dpt. Też najchętniej przedłużyłabym to testowanie na po Świętach, ale wtedy będzie aż 19 dpt... więc to za długo...
 
reklama
A jaki masz wynik amh ja miałam w maju robiąc badania 2,25.Chyba jakoś tak i pobrali mi 18 komórek i moją lekarka się zdziwiła że aż tyle wychodowalam.Zaplodnilo się z 6 komórek 5 cztery zarodki mam zamrożone i resztę komórek na wszelki wypadek

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
No to miałaś piękne AMH ja mam niestety 0.433 :(
 
Do góry