reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Liczka - z objawami to różnie, jak dziewczyny piszą raz są raz nie. Ja tez jestem 4 dpt i kluja mnie jajniki. Kiedy robisz betę?

Ambicja, nadzieja-,jak Wasze betowanie?
Mnie wczoraj trochę pobolewały jajniki, ale było to prawie niewyczuwalne. Ogólnie ze strony jajników nie miałam żadnych dolegliwości, nawet w trakcie stymulacji. Mam tylko bolące piersi i nic poza tym. Betę mam w planie robić 22 grudnia. Nie lubię za wcześnie testować. A Ty?
 
Mnie wczoraj trochę pobolewały jajniki, ale było to prawie niewyczuwalne. Ogólnie ze strony jajników nie miałam żadnych dolegliwości, nawet w trakcie stymulacji. Mam tylko bolące piersi i nic poza tym. Betę mam w planie robić 22 grudnia. Nie lubię za wcześnie testować. A Ty?

dla kliniki mam zrobić 22go. Ale zrobie chyba Tez wcześniej:-)
 
Asiex daj koniecznie znac jak tam po USG! Ja dzisiaj jestem w 24 dpt i też ostatni raz zrobiłam bete dla ciekawości[emoji14]30660 :) życzę Tobie dzisiaj pięknych widoków i cudownej melodii bijacego serduszka [emoji175]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie jestem jednak bardzo zadowolona Pani doktor wszystko ładnie nam wyjaśniła! dostałam receptę zostawiłam w aptece ale z tego wszystkiego nie pamiętam jaki to Lek wiem, że kosztuje na zniżkę 434 i podaje się go podskórnie, 18 stycznia mam dostać @więc 19 podaje sobie i zaczynamy cała procedurę. Boże jak się cieszę dzisiaj mam cudowny dzień w mężem zdecydowałam się na pakiet bo jest taniej kosztuje 7400
 
reklama
Ok dzieki...
Kurcze najpierw tyle walczymy zeby w ciaze zajsc a potem w stresie i panice prawie o zdrowie babla pewnie z pol ciazy... Kolejne pol juz stres przed porodem...
Tylko kobiety tak maja... Moj maz juz mowi zebym nie sprawdzala sama niczego i nie wymyslala na sile.... I pewnie ma racje...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój to samo. Ale musimy być dobrej myśli i pamiętać, że to tylko statystyka.

Na płycie tylko zdjęcia, więc Ci nie powiem, jak u mnie z tym przepływem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry