reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zycze wam moje kochane tej samej foty

Bedzie corka prawdopodobnie
7860490ccdff22c80b45a37d86c30a06.jpg


Trzymam [emoji110]za was caly czas


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Peugotka, śliczna Niunia:)
 
reklama
Dziewczyny dziekuje za wszystkie mile slowa
Ja jednak psychicznie tak sobie od wczoraj bowiem martwie mnie ta macica przednia ,pojutrze ide do lekarza to zapytam czy moge jeszcze pracowac ....
Nie mam ciezkiej pracy jednak 4dni Po 12 h ,wstaje o 7 wracam Po 20 zanim pojde spac to 23, Z daje sie ze dam spokoj z praca ,chyba ze przejde na pol etatu,,,,w poniedzialek zapytam lekarza

No Ale corcia zdrowa
Trzymam za was [emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. chcialam podpytac tych, ktorym sie powiodlo. jestem na poczatku 5 tyg po crio. czy odczuwalyscie jajniki po pozytywnej becie? bo moje sie czasem odzywaja, takie jakby ciagniecie odczuwam. z gory dziekuje za odpowiedzi :-)
 
Hej dziewczyny. chcialam podpytac tych, ktorym sie powiodlo. jestem na poczatku 5 tyg po crio. czy odczuwalyscie jajniki po pozytywnej becie? bo moje sie czasem odzywaja, takie jakby ciagniecie odczuwam. z gory dziekuje za odpowiedzi :-)
Tak to jest normalne,przynajmniej ja tak mialam. Pomalu zaczynaj sie do tego przyzwyczajac bo caly czas bedzie cos pobolewac.
 
Ja mam dokładnie tak samo, raz jedna strona, raz druga, a czasem po środku. Za każdym razem jak zaczynam panikować mój M mówi: "Fasol się mości.. Wiem, czytałem.."
 
Dziekuje dziewczyny. ja oczywiscie panikuje, no jeszcze przeziebienie mnie dopadlo i troche kaszle. a dzisiaj wlasnie tak jakos od poludnia prawy jajnik sie odzywa.
 
reklama
Do góry