reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie .. no dlatego mowie ci ja to dziwaczka bo JuZ wstaje w takich momentach jak ptaszek I cwirkam Po domu a tu tyle czekania jeszcze ,prenatalne tak samo,egzaminy jakies tak samo [emoji85][emoji85][emoji85][emoji23][emoji23]



Troszke mi przykro nigdy nie slyszalam od kogos ze nie pisze Po pl dobrze i ze pisze jakbym nie miala szacunku lub ze ktos moje pismo irytuje i przestaje czytac........
Dostalam jakby w twarz [emoji57]

Sciskam kciuki za owe forum!!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]czy któraś z was słyszała o tej metodzie ? Link do: Pierwsze ciąże dzięki metodzie ane vivo

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Hej
Tak slyszalam u mnie w klinice bo jak wzielam cala rozpiske z klinikina temat ivf itd co nas czeka .....to byla miedzy innymi cena i przebieg Owego "ane vivo "
Ale o tym nawet doktor mi nie wspomnial osobiscie,mielismy tylko ulotke
Cala rozmowa byla tylko na temat ivf

Tak wiec nie znam nikogo kto sie temu podal
Znalazlam temat w jezyku ang (mozna wkleic I przekopiowac )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim [emoji4] powodzenia dzisiaj [emoji3][emoji3] ja mam dzisiaj 8dpt wstałam z bólem kręgosłupa i bólem brzucha jak na @ zaczęłam się trochę martwić [emoji52][emoji52] nie wiem co myśleć mialyscie tak ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim [emoji4] powodzenia dzisiaj [emoji3][emoji3] ja mam dzisiaj 8dpt wstałam z bólem kręgosłupa i bólem brzucha jak na @ zaczęłam się trochę martwić [emoji52][emoji52] nie wiem co myśleć mialyscie tak ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak. I przed @ i w ciazy [emoji6]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim [emoji4] powodzenia dzisiaj [emoji3][emoji3] ja mam dzisiaj 8dpt wstałam z bólem kręgosłupa i bólem brzucha jak na @ zaczęłam się trochę martwić [emoji52][emoji52] nie wiem co myśleć mialyscie tak ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak to normalne jednak pamietaj ze kazda przechodzi poczatki inaczej;))
Mnie bolal tylko raz podbrzusze i cisgnely jajniki ,w 9 dpt trzechdniowych zrobilam test i blada wyszla


Trzymam[emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak to normalne jednak pamietaj ze kazda przechodzi poczatki inaczej;))
Mnie bolal tylko raz podbrzusze i cisgnely jajniki ,w 9 dpt trzechdniowych zrobilam test i blada wyszla


Trzymam[emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję:) byłam dzisiaj na badaniu krwi zobaczymy co wyjdzie mam nadzieję że wyniki będą jeszcze dzisiaj;) i wszystko będzie wiadomo:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry