reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powodzenia dla wszystkich dziś, niech to będzie szczęśliwy dzień. :)

Jeszcze 3 dni do mojej bety... mam przeczucie, że nic z tego. Ile dni po transferze albo po punkcji powinna przyjść @?
Glowa do gory jeszcze nic nie powiedziane ze nie udalo sie.
Ja po nie udanym transferze dostalam @ w 14 dniu w dzien bety ( oddalam krew i za pol godz @ )
 
Powodzenia dla wszystkich dziś, niech to będzie szczęśliwy dzień. :)

Jeszcze 3 dni do mojej bety... mam przeczucie, że nic z tego. Ile dni po transferze albo po punkcji powinna przyjść @?

Dlaczego myslisz ze nic z tego ???!!! Nie mozemy tak myslec !,musimy myslec zawsze pozytywnie
Nue mysl o miesiaczce w tym momencie!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ojj bidulko ;/// dacie rade,pare wizyt Ale dacie rade;)
Ja o 15 usg ,JuZ bym chciala najlepiej jechac;)



Rozumiesz moj pisany polski?[emoji24][emoji24][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie ze rozumiem, narazie wszystkie twoje posty rozumiem.
A co do dentysty to pewnie ze dam rady i tak bedzie znieczulenie ale jak mi sie rozwiercila to az w pietach bol poczulam :D

A ja myslalam ze ty masz juz teraz wizyte a tu dopiero o 15. Ale na taka chwile to mozna czekac.
 
Do góry