reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a jak już się dowiedziałyście, że jesteście w ciąży, to nadal byłyście na zwolnieniu? Ja mam zwolnienie do poniedziałku, do USG serduszkowego, to będzie 6t4d, no i się zastanawiam czy powinnam wziąć zwolnienie jeszcze do końca roku. Pracę mam biurową, ale czasem bywa stresująco.
 
reklama
Na to czy się uda czy nie chyba nie ma reguły. Niektórzy chodzą do pracy mają zajęta głowę i tak o tym nie myślą i jest ok a innym wolne służy. Ja mam córkę wiec plackiem nie leżałam ale staram się oszczędzać zobaczymy czy moje 2 kropki ze mną zostaną albo chociaż jeden;-)
Napewno zostaną:-) będą miały super siostrę:) ale też wychodze z założenia że jak się da to choć troszkę dać na luz:)
 
Dziewczyny a jak już się dowiedziałyście, że jesteście w ciąży, to nadal byłyście na zwolnieniu? Ja mam zwolnienie do poniedziałku, do USG serduszkowego, to będzie 6t4d, no i się zastanawiam czy powinnam wziąć zwolnienie jeszcze do końca roku. Pracę mam biurową, ale czasem bywa stresująco.

Asiex to tylko od Ciebie zależy. W ciąży jak byłam na L4 poszłam w 9 tygodniu. Ale ja mam dość stresujaca. Nie żałuję.
 
asiex
Ja w pierwszą ciążę zaszłam naturalnie choć nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Na zwolnieniu byłam od usg na którym zobaczyłam pecherzyk i nie żałuję bo parę dni później dopadly mnie dolegliwości ciążowe choć ani raz nie wymiotowałam ;-)
 
Dziewczyny a jak już się dowiedziałyście, że jesteście w ciąży, to nadal byłyście na zwolnieniu? Ja mam zwolnienie do poniedziałku, do USG serduszkowego, to będzie 6t4d, no i się zastanawiam czy powinnam wziąć zwolnienie jeszcze do końca roku. Pracę mam biurową, ale czasem bywa stresująco.
Hej,ja też od razu poszłam na L4. Nie uchronilo mnie to od krwiaka,więc w sumie i tak bym musiała wziąć zwolnienie bo musiałam leżeć 3 tyg.
Wszystko zależy jaka praca i jak się czujesz. Mnie od ok 6 tyg lapaly takie mdłości,że ledwo funkcjonowalam,choć nie wymiotowalam ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny. Na razie nie mam żadnych dolegliwości, może czasem mnie lekko mdli, ale to nic takiego, być może prawdziwe atrakcje przede mną:eek:. Mam wyrzuty sumienia, bo zniknęłam nagle, no i nie ma mnie już ponad miesiąc. W pracy zostało sporo niedokończonych tematów i rzeczy do przekazania. Z drugiej strony wiem, że pierwszy trymestr jest bardzo ważny i jeśli przez to, że poszłam do pracy miałby się coś strać mojemu bąbelkowi, to w życiu bym sobie tego nie wybaczyła.
 
Dziewczyny czy po transferze jakoś szczególnie sie oszczedzalyscie? Leżałyście? Dzis miałam transfer i zastanawiam sie jak to lepiej robić.
Miałam zwolnienie dwa tygodnie, mimo że nie mam ciężkiej pracy to lekarz wręcz nalegał.
Dziś myślę, że to była bardzo mądra decyzja...

I IVF - mój Bąbelek ma 9 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Ja przed stymulacją się przeziębiłam, lekarz nalegał na zwolnienie, wiec poszłam. Cała stymulację, punkcje, transfer na L4. Po transferze jeszcze dwa tygodnie. Donosiłam zwolnienia. W poniedziałek musiałam wrócić do pracy, bo niestety się nie udało. Nie bylo mnie kilka tygodni i teraz za to obrywam. Dyr zmieniła mi godziny pracy i traktuje jak zło konieczne. Nie żałuję. Przy następnym transferze znowu pójdę.

11.2016 - IMSI - nieudane
 
Dziewczyny a jak już się dowiedziałyście, że jesteście w ciąży, to nadal byłyście na zwolnieniu? Ja mam zwolnienie do poniedziałku, do USG serduszkowego, to będzie 6t4d, no i się zastanawiam czy powinnam wziąć zwolnienie jeszcze do końca roku. Pracę mam biurową, ale czasem bywa stresująco.
Ja po trzeciej becie 3309 poszłam do rodzinnego. Powiedział ze ciąża z in vitro niesie za sobą duże ryzyko i on nie będzie brać na siebie odpowiedzialności więc do usg serduszkowego jestem na zwolnieniu.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry